Olomouc B – Jihlava 3:1 (kon.) | Sparta B – Varnsdorf 1:1 (kon.)
AC Sparta Praha B
1:1 (0:0)
FK Varnsdorf
Neděle 11.08.2024, 10:30 • Viktoria Žižkov • Chance Národní Liga • 5. kolo

Po vyrovnaném prvním poločase s minimem brankových příležitostí byla druhá půle na Žižkově zajímavější. Domácí směřovali k vítězství po úspěšné dorážce střídajícího Vojtěcha Hranoše, jenže po vypršení avizovaného času nastavení fauloval Večerka Usmana a z penalty v 96. minutě zařídil vzhledem k průběhu celého zápasu zaslouženou remízu varnsdorfský Martin Ambler. (12:27:32)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 6:4. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 14:13.

90+7

90+7
    Přestože je dávno po čase, rozhodčí ještě nechává domácí rozehrát.

90+6
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    Z pokutového kopu v šesté nastavené minutě vystřelil hostům svým třetím gólem v sezóně MARTIN AMBLER. Surovčík skákal po pravé ruce, zakončení však mířilo do opačné strany.

90+5
    Dalibor Večerka (Sparta B) dostává navíc za penaltový zákrok žlutou kartu.

90+5
    Byla nařízena penalta pro Varnsdorf. Hassan Usman napřahoval po křížné přihrávce do vápna a zezadu jej povalil na zem Dalibor Večerka.

90+4
    Hosté útočí ze všech sil, v deseti lidech s brankářem v roli falešného libera obléhají sparťanskou šestnáctku. Tam je však faulován zezadu Dalibor Večerka.

90+3
    Z klubka hráčů se po rohovém kopu míč odráží do rukavic Jakuba Surovčíka.

90+2
    Pěknou kombinaci na jeden dotek mezi Lexou, Vlkem a Adelekem odvrací za cenu rohu domácí Večerka.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Surovčík vyběhl k velkému vápnu a včasným pádem pod nohy zachytil průnikovou přihrávku před nabíhajícím Camarou.

88
    Střídání v týmu FK Varnsdorf:
    ze hřiště odchází Roman Zálešák, přichází Tobi Adeleke,
    ze hřiště odchází Tomáš Kubín, přichází Hassan Usman.

87
    Po rohu hlavičkoval Šiler, míč ještě tečoval ramenem Kubista, ale rozhodčí to zřejmě viděl jinak a po chvilce dohadů ukazuje odkop od brány.

86
    Hranoš proti dvojici protihráčů na levé strany vybojoval rohový kop. Sparťané potřebují trávit závěr na soupeřově straně.

85
    Dnešní utkání sleduje 430 diváků.

83
    Sparta B právě vstřelila branku!
    Tak jsme se přece jen dočkali gólové radosti. Penxa pronikl po levém křídle a nabídl přízemním centrem šanci Uhrinčaťovi. Jeho tvrdou ránu z úhlu Pešl vyrazil hrudí, ale dorážející VOJTĚCH HRANOŠ již napnul síť.

82
    Příliš ostře kopnutý centr už nedokázal na zadní tyči Kouřil posunout hlavou jinam než mimo bránu.

82
    Uhrinčaťovi se svezl míč při odkopu centru po kopačce a směřuje na rohový kop pro Varnsdorf.