Volný styl do 65 kg – muži (kon.) | Volný styl do 97 kg – muži (kon.)
Volný styl do 76 kg – ženy (kon.) | Volný styl do 65 kg – muži Vítěz: K. Kijooka (JPN) (kon.)
Volný styl do 97 kg – muži Vítěz: A. Tazhudinov (BRN) (kon.) | Volný styl do 76 kg – ženy Vítěz: J. Kagamiová (JPN) (kon.)

Sebastian Rivera (PUR) – Tulga Tumur Ochir (MGL) 10:9
    Islav Dudajev (ALB) – Iszmail Muszukajev (HUN) 13:12 (12:30:13)

Kotaro Kijooka je olympijským vítězem! V poslední minutě už se tolik nenadřel, stříbrný Rahman Amouzadkhalili totiž pochopil, že sedmibodové manko už stáhnout nestihne.

Minuta do konce a japonský zápasník udržuje vedení 10:3.

Íránec přetočil konkurenta a snižuje na 3:10.

Japonec nadále kontroloval soupeře a přidával další úspěšné techniky, do přestávky jde s výrazným náskokem 10:1!

Vzápětí ale Kijooka dostal konkurenta pod sebe, čímž zabodoval dvěma body.

První bod získává ve třetí minutě Íránec za vytlačení konkurenta.

Do finále nastupují Japonec Kijooka a Íránec Amouzadkhalili.

Dudajev si vzal challenge s nadějí, že by snad mohl získat body za sevření soupeře s vědomím, že na další útok už by neměl dostatek času. A rozhodčí skutečně bod Albánci dal, čímž rozhodl o jeho olympijském bronzu! Muszukajev je velmi smutný, od cenného kovu jej dělilo přesně 3,8 vteřiny.

Muszukajev dokonale přetočil soupeře, získává čtyři body, a protože jako poslední použil úspěšnou techniku, tak by vyhrál! Zbývá posledních patnáct vteřin.

K útoku zavelel Maďar, ale získal jen dva body. Prohrává 8:12 a na zvrat má poslední minutu.

Dudajev položil soupeře a navyšuje na 10:6, pak ho kontroloval dalších několik vteřin, takže další dva body!

Maďar položil albánského soupeře na břicho a snižuje na 6:8.

Po zhlédnutí opakovaných záběrů rozhodčí dal dva body Albánci a dva rovněž Muszukajevovi, Dudajev tedy momentálně vede 8:4.

Muszukajev přetočil soupeře pod sebe, zezadu ho potom kontroloval a snížil na 2:6.

Dudajev následně soka na zemi ještě chvíli podržel, takže získal další dva body.

Druhé utkání o bronz začal zhurta Albánec Dudajev, jenž Muszukajeva položil na záda a tím získal čtyři body!

Bronz míří do Portorika! Ochir se sice technickou oceněnou jedním bodem dostal do vedení, ovšem Rivera sebral poslední zbytky sil a dvoubodovým úspěchem rozhodl o těsném vítězství 10:9!

Parádní útok Ochira byl rozhodčími oceněn čtyřmi body, takže je srovnáno 8:8.