HC Slovan – Olomouc 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Fehérvár 6:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Litoměřice 7:4 (kon.)
K. Vary – Litvínov 2:3 (0:2 po s.n.) | Vlci Žilina – Lipt. Mikuláš 4:6 (kon.) | Banská Bystrica – Topoľčany 6:5 (kon.)
Plzeň – Sparta 1:0 (2:1 po s.n.) | Berani Zlín – Prostějov 2:3 (kon.) | Chomutov – Mostečtí Lvi 4:2 (kon.)
Frýdek-M. – Třinec 2:4 (1:2 po s.n.) | Vel. Meziříčí – Třebíč 3:6 (kon.) | Vsetín – Zvolen 3:5 (kon.)
Technika Brno – Vyškov 5:7 (kon.) | Fribourg – Vítkovice 2:6 (kon.)
po s.n. (0:2)
HC Energie Karlovy Vary
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)
HC VERVA Litvínov
Úterý 13.08.2024, 17:00 • Zimní stadion Cheb • Přípravné zápasy

Ode mě je to pro dnešek vše.

Přeji příjemný zbytek večera. (19:27:18)

Podkrušnohorské derby bylo dnes velmi vyrovnané a pro fanoušky jistě i napínavé. Do vedení se dostala litvínovská Verva, Karlovarští však zabojovali hlavně ve třetí třetině, kdy dostali Litvínov pod tlak a tři minuty před koncem se jim podařilo vyrovnat. O vítězi však musely rozhodnout nakonec až samostatné nájezdy, kterým se stala Verva Litvínov.

Matěj PEKAŘ - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC VERVA Litvínov.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nám nepřineslo konečný výsledek. Karlovarský tým tak opět jak v předchozím zápase zabojuje v samostatných nájezdech.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:28
    Na druhé straně se pokusil o zakončení Marek Baránek, ale do rány nevložil dostatek síly a puk tak neohrozil ani branku.

63:46
    Jiří Černoch ujel sám na litvínovského gólmana, jeho střela ale letěla mimo branku.

62:59
    K zakončení se ale nedostali a tak kotouč plynule předávají dalšímu útoku.

Leona Tomcová

Branky a nahrávky: 40. Salsten (Sapoušek), 57. Jaks – 20. Čajkovič (Pekař), 28. Pekař (Zajíček), rozh. náj. Pekař