Jihlava – Slavia 7:2 (kon.) | Katowice – Havířov 2:0 (kon.) | Kolín – Fehérvár 2:4 (kon.)
K. Vary – Cornell University 3:0 (kon.) | Ciarko STS Sanok – Humenné 2:3 (kon.) | Pardubice B – Dubnica 10:1 (kon.)
Poruba 2011 – Jastrzębie 6:1 (kon.)
SC Marimex Kolín
2:4 (1:0, 1:3, 0:1)
Fehérvár AV19
Středa 14.08.2024, 17:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Přípravné zápasy

Přípravný zápas končí poměrem 4:2 pro celek z Maďarska, který přetrhl zápas na svou stranu hlavně druhou třetinou, kdy vstřelil 3 góly. Děkuji Vám za pozornost a přeji krásný zbytek dne! (19:06:08)

59:56
    Oba týmy hrají v plném počtu.

58:42
    Z pohledu Fehérváru je hra už opatrnější, chtějí si hlavně pohlídat dvoubrankové vedení.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty 3. třetiny.

57:56
    Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín:
    Gardoň – 2 min., hrubost.

57:22
    Zakázaným uvolněním Kolína se opět vzdaluje jeho možnost dostat zápas alespoň do prodloužení.

56:40
    Soukup předvedl nádherný zákrok, kdy si lehl na bok a vymazal tak všechny možné střelecké úhly pro najíždějícího hráče.
    55:02 KURALT - 2:4
    Hampl

55:02
    Fehérvár právě vstřelil branku!
    Fehérvár skóruje ihned po skončení jeho oslabení. Přesný zásah připisuje KURALT. Bez asistence

54:49
    Oba týmy v plném počtu.

54:06
    Kolín se snaží kombinovat, k vážnější střele to ale zatím nevedlo.

52:49
    Vyloučení v týmu Fehérvár AV19:
    Mihaly – 2 min., držení.

52:06
    Jakmile je Fehérvár v útoku, většinou to znamená plno práce pro Soukupa, ten ve třetí minutě tahat puk ze své branky nemusel.

51:12
    Kolmann se do toho opřel, trefil ale jen boční síťku Reisolovy brány.

51:02
    Erdely byl ve skvělé pozici ke střelbě, pokoušel se ji ještě vylepšit pro spoluhráče, ale to už bylo moc.

48:39
    Ze souboje v rohu u Soukupovy branky vzešli lépe domácí a spěchají opět do útoku.

47:49
    Falus znovu naváží puk do útočného pásma, ani teď tam ale hosté nevydrželi nějak dlouho.

46:56
    Střelu Piegla Reisola neměl šanci vidět, přes mnoho hráčů k němu ale ani nedoputovala.

Matěj Petruška

Branky a nahrávky: 11. Křepelka (Všetečka), 39. Lang (Síla, Moravec) – 22. Braun, 34. Sebok (Messner), 39. Kiss (Magosi), 56. Kuralt

SC Marimex Kolín: Soukup (Málek) – Kolmann (C), Sýkora, Křepelka, Piegl, Tůma, Moravec – Lang, Skořepa, Dlouhý – Ouřada, Kloz, Všetečka – Gardoň, Malínek, Dommers – Beneš Matěj, Beneš Michal, Síla
    Trenér: Jan Šťastný

Fehérvár AV19: Reisola (Horváth) – Atkinson, Campbell, Stipsicz, Messner, Kiss, Štajnoch, Falus, Mihaly – Cheek, Hari, Kuralt – Ambrus G., Sebök, Braun – Erdely, Bartalis, Terbocs – Magosi, Nemeth, Ambrus C.
    Trenér: David Kiss