Slavia – Dubnica 3:0 (kon.) | Jastrzębie – Havířov 6:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 1:3 (kon.)
Vlci Žilina – Trenčín 6:1 (kon.) | Banská Bystrica – Poprad 1:3 (kon.) | Litvínov – Liberec 4:1 (kon.)
Sparta – Mountfield HK 1:0 (kon.) | Motor ČB – HC Slovan 2:1 (kon.) | Litoměřice – Kladno 0:2 (nedohr.)
Šumperk – Opava 1:3 (kon.) | Kadaň – Ústí n/L 4:10 (kon.) | Mostečtí Lvi – Kralupy n. Vltavou 6:4 (kon.)
Michalovce – Lipt. Mikuláš 3:0 (kon.) | Žiar nad Hronom – Levice 7:0 (kon.) | Pardubice B – Jihlava 3:2 (kon.)
Kobra – Příbram 3:9 (kon.) | Tábor – Třebíč 6:5 (kon.) | Zvolen – Berani Zlín 2:3 (kon.)
Vsetín – Tychy 4:3 (kon.) | Sokolov – Chomutov 2:3 (kon.) | Prostějov – Frýdek-M. 1:3 (kon.)
Znojmo – Vyškov 2:5 (kon.) | Poruba 2011 – Katowice 5:2 (kon.)
HKM Zvolen
2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
Berani Zlín
sk Čtvrtek 15.08.2024, 18:00Přípravné zápasy

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

HKM Zvolen

Zvolenčania majú v príprave odohrané už tri zápasy. V prvom zápase si na domácej pôde poradili s Porubou 5:2. Ďaľšie dva zápasy odohrali v Česku. Prvý zápas na pôde Olomouca, kde prehrali s domácim mužstvom 0:2. Druhé stretnutie na vsetínskom ľade a tam si s domácimi poradili 5:3. Dnes ich do tretice čaká český súper zo Zlína.

Berani Zlín

Hostia majú na svojom konte zatiaľ odohraný iba jeden prípravný zápas. Na svojom ľade podľahli Prostejovu 2:3. Zápas so Zvolenom bude pre hosťujúce mužstvo teda ešte len druhá skúška pred novou sezónou.

Úvodné zostavy:

HKM Zvolen: Boľo (Brezáni) – Hudec, Hain, Račko, Halbert, Beňo, Ferreira, Kobolka – Zuzin, Viedenský, Marcinek – Hecl, Sheeny, Kudrna – GRon, Jendek, Mišiak – Suľovský, Šramatý, Lunter
    Tréner: Martin Štrba

Berani Zlín: Pavelka (Huf) – Súhrada, Salonen, Čáp, Riedl, Benda, Pohl, Talafa – Kratochvíl, Holík, Bourdias – Gago, Kverka, Válek – Paukku, Susa, Sedlák – Sedláček, Sadovikov, Kohler
    Tréner: Ján Pardavý

Rozhodca: Rojík, Valach – Staššák, Moravčík.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

00:01
    Úvodné buly získali domáci hokejisti.

00:15
    Viedenský zakončoval z osi klziska. Pavelka jeho strelu chytil a prerušil hru.

01:02
    Hecl našiel prihrávkou Sheenyho, ktorý z prvej zakončil. Pavelka opäť dobre zakončil.

02:36
    Gron vybojoval puk v útočnej tretine. Pred bránou našiel Mišiaka, ale toho zablokoval telom Súhrada.

03:48
    Salonen nahadzoval puk na bránu. Jeho pokus tečoval Gago, ale puk minul tesne bránu Boľa.

05:28
    Sedlák zrazil tvrdo k zemi Jendeka. Vylučovať sa však nebude. Následne pálil v dobrej šanci Paukku. Boľo puk chytá a prerušuje hru.

06:47
    Gron narazil tvrdo na mantinel Holíka. Fanúšikovia na štadióne mu za to zatlieskali.

07:03
    Sedláček zakončoval z ľavého kruhu. Boľo opäť chytá a prerušuje hru.

07:50
    Beňo našiel parádnou prihrávkou Marcineka, ktorý sa rútil sám na Pavelku, ale prekonať ho nedokázal.

07:59
    Zvolen dal gól! Domáci idú do vedenia v dnešnom zápase.MAREK HUDEC nahadzoval puk na bránu. Jeden z hosťujúch hráčov puk tečoval a pomýlil tak Pavelku v bráne hostí.

08:32
    Vylúčenie v tíme Berani Zlín:
    Shwan Bourdias – 2 min., podrazenie.

09:40
    Holík získal puk a vyhodil ho cez všetky čiary.

10:02
    Hostia sa zatiaľ bránia bez väčších prolémov.

10:32
    Hostia sa ubránili a sú v plnom počte.

11:31
    Hostia si nerozumeli v rozohrávke a tak sa píska zakázané uvoľnenie.

12:31
    Halbert sa dobrým pohybom uvoľnil. Prihrávkou našiel Marcineka, ktorý zakončil z pravého krídla. Jeho pokus Pavelka vyrazil.

12:44
    Vojtech Riedl – 2 min., hákovanie.

13:07
    Domáci zvierajú v pásme svojho súpera. Hecl pálil z pravé kruhu. Následne aj Halbert. Pavelka je pozorný.

13:47
    Jendek tečoval nahodenie Halberta. Pavelka však zasahovať nemusel.

14:19
    Sheeny vyskúšal Pavelkovu pozornosť. Ten jeho strelu chytil a prerušil hru.

14:24
    Tadeáš Talafa – 2 min., sekanie.

14:44
    Hostia už hrajú so 4 hráčmi.

15:02
    Mišiak sa natlačil pred Pavelku. Zakončiť však nedokázal. Pred bránou ho zbúral Salonen.

16:38
    Kverka nabil Gagovi, ktorý z prvej vypálil. Boľo jeho pokus vyrazil betónom.

17:38
    Čáp pálil od modrej čiary. Jeho pokus zablokoval telom Hain.

18:21
    Hain drží puk za bránou a čaká na prestriedanie svojích spoluhráčov.

19:20
    Zlín dal gól! Hostia vyrovnávajú stav zápasu v poslednej minúte prvej tretiny. PAVEL SEDLÁČEK sa dostal k puku po prihrávke od Talafu. Natlačil sa pred Boľa a puk doslova dotlačil do brány. Asistencie Tadeáš Talafa.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

Po prvej tretine je stav dnešného zápasu vyrovnaný. Sledujeme veľmi dobrý a dynamický hokej.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

21:01
    Holík bol rýchlejší ako puk. Píska sa ofsajd.

22:08
    Mišiak sa snažil sťahovačkou prekabátiť Holíka, ale hosťujúci hráč mu vystavil tvrdú stopku.

23:47
    Bourdias schoval svoju strelu za Haina a Boľo jeho pokus vyráža reflexívne ramenom.

25:34
    Vylúčenie v tíme HKM Zvolen:
    Michal Beňo – 2 min., podrazenie.

26:45
    Hostia sú síce usadení v útočnej tretine, ale nedokážu sa dostať do zakončenia.

27:34
    Domáci sa ubránili a sú v plnom počte.

28:09
    Puk opustil hraciu plochu. Hra je prerušená.

30:06
    Holík dostal prihrávku od Kratochvíla a zakončil. Boľo bol pozorný a puk chytil.

31:06
    Halbert hľadal dlhým pasom Hecla, ale ten puk nezachytil. Píska sa icing domáceho mužstva.

31:46
    Michal Beňo – 2 min., držanie.

32:10
    Bourdias výborne pálil z prvej, ale Boľo predviedol parádny zákrok. Podržal teraz svoje mužstvo.

33:21
    Jendek vybojoval puk a vyhadzuje ho cez všetky čiary.

33:46
    Domáci sú v plnom počte.

34:52
    Hostia zatlačili svojho súpera. Holík zakončoval a Boľo vytiahol opäť výborný zákrok.

35:03
    Jendek zakončil príklepom a trafil tyč Pavelkovej brány!

35:46
    Súľovský sa presadil na pravom krídle a šikovne zakončil Pavelka si bližšiu tyč postrážil.

36:27
    Bourdias sa dobre natlačil pred Boľa, ale domáci brankár bol pozorný a puk prikryl.

37:15
    Sedlák sa presadil cez Ferreiru a spoza brány zakončil. Opäť výborne zakročil Boľo.

37:36
    Bedřich Kohler – 2 min., podrazenie.

38:20
    Marcinek pálil z osi klziska. Následne dorážal Zuzin, ale obidva pokusy chytil Pavelka.

39:01
    Začína posledná minúta druhej tretiny.

39:40
    Sheeny bol v dobrej šanci. Jeho strelu z ľavej strany však Pavelka pokryl.

39:59
    Zlín dal gól! Hostia strieľajú svoj druhý gól sekundu pred koncom druhej tretiny. VÍTEK BENDA vypálil z ľavej strany od mantinelu a puk prepadol až za domáceho brankára. Asistencie Zdeňek Sedlák.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

V druhej tretine boli aktívnejší hosťujúci hráči a dostali sa aj do vedenia po peknej Bendovej strele.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

41:10
    Kratochvíl zakončil z ľavej strany. Boľo opäť výborne zakročil.

42:15
    Paukka sa dostal do veľkej šance! Boľo predviedol parádny zákrok a jeho zakončenie chytil.

43:48
    Šramatý pálil z osi klziska. Pavelka puk chytil lapačkou a prerušil hru.

45:06
    Píska sa zakázané uvoľnenie domáceho tímu.

46:00
    Viedenský našiel prihrávkou Zuzina, ktorý z prvej zakončil Jeho strelu Pavelka vyrazil reflexívne.

46:05
    Marek Šramatý – 2 min., hákovanie.

46:47
    Súhrada zakončil od modrej čiary. Hudec jeho pokus zblokoval a puk vyhodil cez všetky čiary.

46:58
    Zlín dal gól! Hostia idú do trháku. Vojtech Riedl pálil od modrej čiary. LUKÁŠ VÁLEK sa dostal k odrazenému puku a dokázal ho zasunúť za Boľa. Asistencie: Vojtech Riedl.

47:23
    Zvolen dal gól! Domáci sa veľmi rýchlo opäť vracajú do zápasu.Stanislav gron našiel na pravom krídle voľného DOMINIKA JENDEKA, ktorý z prvej zakončil a prepálil brankára Pravelku. Asistencie Stanislav Gron.

48:53
    Ján Pohl – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

50:23
    Holík vybojoval puk a vyhodil ho cez všetky čiary.

51:53
    Hostia sú už v plnom počte.

52:13

54:03
    Domáci sa bránia výborne. Hostí do ničoho nepustili.

55:06
    Píska sa icing domáceho mužstva.

56:04
    Plynú posledné minúty tretej tretiny a domáci stále prehrávajú o jediný gól.

56:13
    Nathanael Halbert – 2 min., hrubosť.

Jiří Súhrada – 2 min., hrubosť.

57:17
    Puk opustil hraciu plochu. Vhadzovať sa bude po pravici Boľa.

58:01
    Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

58:37
    Račko nahadzoval puk na bránu. Brankár hostí jeho pokus vyrazil betónom.

58:39
    Zvolen hrá v šestici!

59:03
    Prebieha už posledná minúta tretej tretiny.

59:29
    Zakázané uvoľnenie hostí.

59:49
    Ďaľší icing hosťujúceho mužstva.

Hostia zo Zlína vyhrávajú dnešný zápas 3:2. Sledovali sme dnes veľmi dobrý a vyrovnaný zápas. Ja sa s vami lúčim a prajem ešte pekný večer. (20:09:17)

Lissko

Branky a nahrávky: 8. Hudec, 48. Jendek (Gron) – 20. Sedláček (Talafa), 40. Benda (Sedlák), 47. Válek (Riedl)

HKM Zvolen: Boľo (Brezáni) – Hudec, Hain, Račko, Halbert, Beňo, Ferreira, Kobolka – Zuzin, Viedenský, Marcinek – Hecl, Sheeny, Kudrna – Gron, Jendek, Mišiak – Suľovský, Šramatý, Lunter
    Trenér: Martin Štrba

Trenér: Ján Pardavý

Rozhodčí: Rojík, Valach – Staššák, Moravčík