Slavia – Dubnica 3:0 (kon.) | Jastrzębie – Havířov 6:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 1:3 (kon.)
Vlci Žilina – Trenčín 6:1 (kon.) | Banská Bystrica – Poprad 1:3 (kon.) | Litvínov – Liberec 4:1 (kon.)
Sparta – Mountfield HK 1:0 (kon.) | Motor ČB – HC Slovan 2:1 (kon.) | Litoměřice – Kladno 0:2 (nedohr.)
Šumperk – Opava 1:3 (kon.) | Kadaň – Ústí n/L 4:10 (kon.) | Mostečtí Lvi – Kralupy n. Vltavou 6:4 (kon.)
Michalovce – Lipt. Mikuláš 3:0 (kon.) | Žiar nad Hronom – Levice 7:0 (kon.) | Pardubice B – Jihlava 3:2 (kon.)
Kobra – Příbram 3:9 (kon.) | Tábor – Třebíč 6:5 (kon.) | Zvolen – Berani Zlín 2:3 (kon.)
Vsetín – Tychy 4:3 (kon.) | Sokolov – Chomutov 2:3 (kon.) | Prostějov – Frýdek-M. 1:3 (kon.)
Znojmo – Vyškov 2:5 (kon.) | Poruba 2011 – Katowice 5:2 (kon.)
HC Baník Sokolov
2:3 (2:1, 0:0, 0:2)
Piráti Chomutov
Čtvrtek 15.08.2024, 18:00Přípravné zápasy

Máme za sebou přátelské utkání mezi Sokolovem a Chomutovem. Utkání vyznělo lépe pro hosty, kteří vítězí 3:2. První třetina vyzněla lépe pro Sokolov i přesto, že první se prosadil Sklenář, tak skóre zásluhou Csamanga a Vracovského dokázali otočit. Ve druhé třetině jsme sledovali hokej nahoru dolů, který byl bez výrazných šancí. Ve třetí třetině Chomutov nakopla využitá přesilovka, která se jim sice příliš nepovedla, ale nakonec se prosadil Vojtěch Husinecký a hned o minutu a deset sekund později skóre otočil Jiří Fronk. Sokolov to ještě v závěru zkusil bez brankáře, ale vyrovnat už nedokázali, a tak si Sokolov připisuje svojí první porážku v přípravě, zatímco Chomutov se připisuje třetí výhru v přípravě. (20:06:31)

59:53
    Michael Petrásek puk místo přerušení odpálil do rohu hřiště.

59:38
    Osmík mohl překonat ležícího Petráska, ovšem obránci dobře střelu zablokovali.

59:24
    Lukáš Pulpán zkusil nahodit puk, aby jej někdo ze spoluhráčů tečoval, ovšem to se nepovedlo.

58:59
    Martin Tůma dokázal puk dostat do středního pásma.

58:15
    Tomáš Vracovský se nedostal přes Daniela Poizla, který mu skvěle vypíchl puk.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:16
    Dominik Sklenář po vybojovaném puku se snažil najít kolegu z útoku Koblížka, ale přihrávku domácí hráči zablokovali.

56:50
    Individuálně to zkusil Jakub Šedivý, neúspěšně.

55:32
    Piráti právě vstřelili branku!
    Piráti otáčí skóre! Po přihrávce Tomáše Vildumtze se do samostatného úniku dostal JIŘÍ FRONK, který dokázal překonat Habala.
    Asistence: Tomáš Vildumetz, Tomáš Guman.

54:50
    Chomutov je při chuti. Dominik Sklenář se prosmýkl po pravé straně hřiště až před Habala, ale už nezvládl přes bránící obránce zakončit.

54:22
    Máme vyrovnáno! I nepovedená přesilovka může přinést gól. VOJTĚCH HUSINECKÝ si vzal puk, projel s ním až do útočného pásma a následně dokázal propálit Habala.

53:51
    Chomutovu se přesilovka zatím příliš nedaří. Sokolov se bez problémů dostává z obraného pásma.

53:22
    Tomáš Guman se snažil stahovačkou udělat si prostor, ale puk mu vypíchl Martin Osmík.

Robert Čuma

Branky a nahrávky: 12. Csamangó (Křemen), 17. Vracovský (TS) – 9. Sklenář (Koblížek), 55. Husinecký, 56. Fronk (Vildumetz, Guman)

HC Baník Sokolov: Habal (Novák) – Pulpán, Šedivý, Dorot, Rohan, Bulka, Klejna, Vogel – Vracovský, Kern, Šmajda – Rohan, Kopta, Adámek – Csamangó, Osmík, Křemen – Šlechta, Adámek, Varvařovský
    Trenér: Tomáš Mariška

Piráti Chomutov: Petrásek (Štěrba) – Březák, Poizl, Němec, Eliáš, Husinecký, Havel, Ulrych, Seemann – Fronk, Vildumetz, Guman – Tůma, Eret, Svoboda – Berka, Svoboda, Bednařík – Sklenář, Koblížek, Mála
    Trenér: Martin Pešout