Slavia – Dubnica 3:0 (kon.) | Jastrzębie – Havířov 6:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 1:3 (kon.)
Vlci Žilina – Trenčín 6:1 (kon.) | Banská Bystrica – Poprad 1:3 (kon.) | Litvínov – Liberec 4:1 (kon.)
Sparta – Mountfield HK 1:0 (kon.) | Motor ČB – HC Slovan 2:1 (kon.) | Litoměřice – Kladno 0:2 (nedohr.)
Šumperk – Opava 1:3 (kon.) | Kadaň – Ústí n/L 4:10 (kon.) | Mostečtí Lvi – Kralupy n. Vltavou 6:4 (kon.)
Michalovce – Lipt. Mikuláš 3:0 (kon.) | Žiar nad Hronom – Levice 7:0 (kon.) | Pardubice B – Jihlava 3:2 (kon.)
Kobra – Příbram 3:9 (kon.) | Tábor – Třebíč 6:5 (kon.) | Zvolen – Berani Zlín 2:3 (kon.)
Vsetín – Tychy 4:3 (kon.) | Sokolov – Chomutov 2:3 (kon.) | Prostějov – Frýdek-M. 1:3 (kon.)
Znojmo – Vyškov 2:5 (kon.) | Poruba 2011 – Katowice 5:2 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
HK Opava
Čtvrtek 15.08.2024, 18:00 • Škoda aréna, Šumperk • Přípravné zápasy

Více branek už v prodloužení nepadlo. Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek dne. (20:15:58)

62:39
    Oba týmy se ještě dohodly, že si zahrají prodloužení. První branka padá už po dvou minutách a třiceti devíti sekundách. Domácí Adam Scheuter se prosazuje, asistoval mu Martin Novotný.

Hosté slaví, dnešní přátelák vyhrávají. Drakům patřila první třetina, kdy byli lepší a svého soupeře téměř nepustili ke střele. Druhá a třetí třetina už však byla vyrovnanější a úspěšnější pro hosty. Ti se nejprve dostali do vedení po šťastné brance, ve třetí části hry pak skórovali potřetí a odskočili.

60:00

59:54
    Červení drží puk u své střídačky.

59:43
    A je tu timeout. Hrát se tak ještě pár desítek vteřin nebude.

59:43
    Postavení hráče v brankovišti. Hra je přerušena.

59:22
    Domácí jsou bez brankáře, zkouší to v šesti.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:37
    Nebezpečné nahození před bránu končí po teči útočníka Opavy vedle brány. Tady měl domácí brankář trochu štěstí.

57:10
    Po odpískání ofsajdu se do sebe pustili dva hráči. Čárový je od sebe odděluje a bude se pokračovat bez vyloučení.

56:42
    Nahození na bránu nenadělalo Ryšavému problémy.

55:41
    Skvělý zásah si znovu připisuje hostující golman.

54:52
    Rána Kaluse končí po teči brankáře mimo. Následuje buly.

54:28
    Dudycha přimáčkl k zemi soupeře, který se dotíral na domácího brankáře, jenž musel zasahovat proti střele.

53:30
    Obrana Opavy odrazila akci domácích a červení mohou vyrazit dopředu.

51:42
    Adam Polách se snažil srazit puk ze vzduchu do brány. První jeho pokus totiž brankář vyrazil před sebe.
    51:11 KREJSA - 1:3

51:11
    Opava právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JOSEF KREJSA. Ten se uvolnil u pravé strany, najel si do středu a přesnou ranou zvyšuje vedení svého celku. Asistence: Jiří Brodek, Kryštof Kadula.

Matěj Šoba

Branky a nahrávky: 13. Scheuter (Müller, Panáček) – 22. Štindl (Vašenka), 26. Krejsa (Kadula), 52. Krejsa (Brodek, Kadula)

DRACI PARS ŠUMPERK: Ryšavý (Micka) – Drtil, Rutar, Novotný, Dudycha, Panáček, Minařík, Křivohlávek – Budina, Šišolák, Vachutka, Ostřanský, Handl, Pavlovský, Horký, Müller, Scheuter, Tarnoczy, Picka, Polách
    Trenér: Tomáš Sedlák

HK Opava: Slíž (Nowak) – Ficek, Kalus, Ludvík, Thiel, Gřešík, Pachula – Brodek, Krejsa, Kadula, Vašenka, Beránek, Štindl, Kotásel, Wendelin, Buršík, Havel
    Trenér: Pavel Zdráhal

Rozhodčí: Klapetek – Hozman, Rychlý