Flora – Víkingur Reykjavík 1:2 (kon.) | Pjunik – Ordabasy 1:0 (kon.) | Sabah Baku – St Patrick´s 0:1 (kon.)
Legia – Brøndby 1:1 (kon.) | Zirä FK – Osijek 2:2 (2:1 po pen.) | Beer Ševa – Mladá Boleslav 2:4 (kon.)
Tromsø – Kilmarnock 0:1 (kon.) | Brann – St. Mirren 3:1 (kon.) | Pafos – CSKA 1948 4:0 (po pr.)
Djurgården – Tampereen Ilves 3:1 (kon.) | Kluž – Maccabi Petah Tikva 1:0 (kon.) | Ostrava – Kodaň 1:0 (1:2 po pen.)
Šeriff Tiraspol – Olimpija Lublaň 0:1 (kon.) | AEK Atény – Noah 1:0 (kon.) | Başakşehir – Iberia 1999 2:0 (kon.)
Vojvodina – Maribor 1:0 (2:4 po pen.) | Drita – Auda 3:1 (po pr.) | Zrinjski Mostar – Botev Plovdiv 2:0 (kon.)
Wisla Krakov – Trnava 3:1 (12:11 po pen.) | Gent – Silkeborg 3:2 (po pr.) | Śląsk – St. Gallen 3:2 (kon.)
Larne – FC Ballkani 0:1 (4:1 po pen.) | Dečić – Helsinki 2:1 (3:4 po pen.) | Puskás Akadémia – Ararat-Armenia 3:3 (kon.)
Hajduk Split – Ružomberok 0:1 (kon.) | Guimarães – Curych 2:0 (kon.)
HNK Hajduk Split
0:1 (0:1)
MFK Ružomberok
Čtvrtek 15.08.2024, 21:00 • Stadion Poljud, Split • Konferenční liga • 3 • Předkolo

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 9:0. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 18:15. (23:05:06)

Je konec! Poslední domácí roh už na výsledku nic nezměnil! Ružomberok vítězí ve Splitu 1:0 a v součtu s domácí bezgólovou remízou postupuje do play-off o Konferenční ligu.

Dvojzápas rozhodl vlastní gól Zvonimira Šarliji z 8. minuty. Od té doby Hajduk tlačil a hlavně v prvním poločase se vytvořil spoustu šancí, na jejichž neproměnění doplatil. Po změně stran už to byla stále větší křeč a alespoň k vyrovnání už chorvatskému celku, který trénuje slavný Ital Gennaro Gattuso, nepomohlo ani téměř devět nastavených minut.

90+9

90+8
    Na hranici šestnáctky se otočil s míčem marko Livaja a vystřelil. Po sraženém pokusu ještě roh a do šestnáctky míří i brankář Lučić!

90+8
    Ještě Chrienův ofsajd. Pravděpodobně čas na poslední nákop...

90+7
    Takticky výborně to udělal Chrien, který se nechal na útočné polovině faulovat Kalikem. Tohle už vypadá pro slovenský celek skvěle.

90+6
    Už končí avizované nastavení! Sudí ale ještě něco přidá za ošetřování Lovrenčíka.

90+6
    Mate Antunović podržel míč v pokutovém území zády k bráně. Pak hledal Livaju, který se však nedostal přes bránícího hráče ke střele!

90+5
    Už se opět hraje. Právě Lavrinčík sebral míč Urenovićovi, který ho fauloval. Obešlo se to bez karty.

90+3
    Samuel Lavrinčík si vyžádal ošetření. Domácím se to nelíbí, ale rozhodčí ukazuje, že ještě nastaví.

90+1
    Svěřenci Gennara Gattusa musejí dát gól, aby si vynutili alespoň prodloužení!

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě šest minut!

90
    Alexandr Trajkovski rozehrával rohový kop. Byla tam hlavička některého z domácích hráčů, ale ta prolétla vysoko nad bránou.

88
    Dělovka Mateho Antunoviće zasáhla do tváře obránce Jána Masla. Ten skončil na zemi a potřebuje ošetření.

88
    Dobrá práce Martina Chriena. Ten se probíjel dopředu na levé straně. Nakonec budou vhazovat domácí, ale kapitán slovenského týmu ušetřil cenný čas. Také dal vydechnout bránícím spoluhráčům.