Zlínsko – Blansko 3:0 (kon.) | Třinec – Start Brno 2:1 (kon.)
FC Zlínsko
3:0 (3:0)
FK Blansko
Pátek 16.08.2024, 17:30 • Stadion Otrokovice • 3. Moravskoslezská fotbalová liga • 3. kolo

Ode mě je to pro dnešek všechno, přeji hezký víkend a třeba zase někdy na počtenou. (20:20:49)

Dnešní utkání sledovalo 100 diváků.

Blansko se v dalším ligovém kole utká s Uničovem, Zlínsko zajíždí na půdu Uherského Brodu. Otrokovický celek se ale ještě předtím utká v rámci prvního kola MOL cupu s divizním Frenštátem pod Radhoštěm.

Ve třetím kole Moravskoslezské fotbalové ligy poráží Zlínsko fotbalisty v Blanska 3:0 a uštědřují hostům první porážku v sezoně. Naopak hráči z Otrokovic si i nadále drží domácí neporazitelnost v letošním ročníku.
    O výhře domácího týmu bylo rozhodnuto už do poločasu. Ve 23. minutě otevřel skóre Charles Stanley, který vniknul zprava do šestnáctky a po z úhlu překonal brankáře Nešetřila poprvé – 1:0. Nigerijský křídelník zaznamenal druhý zápis do listiny střelců v 33. minutě, když mu balon ideálně připravil Vojtěch Pak – 2:0. A rozklad hostující obrany dokonal Stanley o další minutu později, když se trefil mimo dosah blanenského gólmana potřetí a uzavřel tak svůj hattrick.
    Ve druhém poločase se Zlínsko soustředilo hlavně na obranu a do útoku se tlačili hlavně hosté z Jihomoravského kraje. Ti se také dostali k několika nadějným příležitostem, avšak domácí několikrát podržel brankář Andres, který nakonec vychytal čisté konto. Na druhé straně mohli přidat z brejků čtvrtý gól Rolinc nebo Sami, gól už nevstřelili, ale mrzet je to nemuselo, neboť Zlínsko díky třem brankám z první půle vyhrálo 3:0.

90+2

90+2
    Po centru od postranní čáry hlavičkoval Martin Zbranek, ale branku Nešetřila minul.

90+1
    Faul na Fabrice Samiho u postranní lajny, Zlínsko kope zase standardku.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90
    Domácí rozehráli roh nakrátko, o míč sice přišli, ale Blansko jej zase rychle vrátilo soupeři.

90
    Fabrice Sami povedl míč z vlastní poloviny až k brance Blanska, kde nahrál Zbrankovi, ten ale zblízka zakončil vedle branky. Nicméně Zlínsko má k dispozici ještě roh.

89
    David Bednář rozehrál standardku jen do rukavic gólmana Josefa Andrese. Zápas už se spíše dohrává.

88
    Gouamene Dano si nedovoleně pomohl s Kocůrkem, Blansko bude kopat standardní situaci.

87
    Fabrice Sami si sice dobře nachystal balon na střelu, kterou ale poté poslal vedle hostující branky.

87
    A znovu v akci Krakovčík, tentokrát dobře zasáhl po centru zleva.

86
    Tulajdanovi míč odskočil a domácí kapitán Martin Krakovčík jej zvládl odklidit až na útočnou polovinu.

85
    Zbrankův nákop měl najít nabíhajícího Mirvalda, brankář Nešetřil ale dobře vyběhl a balon schoval do rukavic.

85
    Smrčka prodloužil míč za sebe, balon ale doskákal až k domácímu gólmanovi Andresovi.

84
    Hostující Filip Smrčka byl nachytán v ofsajdovém postavení, obrana Zlínska si může zase na chvilku odpočinout.