Vítkovice – Polsko U20 4:1 (kon.) | Schwenningen – Kölner Haie 0:4 (kon.) | Nitra – Vítkovice 0:4 (kon.)
Polsko U20 – Schwenningen 2:3 (kon.) | Kölner Haie – Nitra 2:1 (kon.)
Schwenninger Wild Wings
0:4 (0:0, 0:2, 0:2)
Kölner Haie
Pátek 16.08.2024, 11:00 • MFH Ostrava • Ostrava Hockey Cup

Také druhý zápas už zná svého vítěze. Bitvu německých celků vyhrál tým Kölner Haie. Schwenningen přitom nezačal špatně, téměř celou první třetinu se tlačil k brance soupeře, ale ještě před první sirénou se hosté zvedli a začali si více věřit. To se potvrdilo ve druhé třetině, když svému soupeři půjčili kotouč jen sporadicky a vsítili dvě branky. Svou dominanci potvrdili i v poslední části, ve které znovu přidali dvě branky a odnášejí si zaslouženou výhru. (12:30:08)

Nejlepší hráči zápasu:

Schwenningen: STEVE MAJHER
    Kölner Haie: DEAN DÖGE

44:50
    Domácí si vybruslili do pásma, ale příliš času už nemají.

44:20
    Ziergiebel se snažil dostat puk do branky, ale Majherova lapačka byla na místě.

43:56
    Puk ve středním pásmu, hosté jej ale mají pod kontrolou.

43:00
    Raab se prezentoval střelou nad branku domácích.

42:19
    Kölner Haie se drží v pásmu a lehce ostřelují Majherovu klec.

40:10
    Domácí přešli lehce do pásma, ale Döge zasahovat nemusel.

39:44
    Puk je na straně hostujícího celku, ale před brankou je přehuštěno.

38:37
    Kolín právě vstřelil branku!
    Hosté drží otěže utkání pevně ve svých rukou a přidávají další branku, po nahrávce Wächtera se trefuje TIM HEMR – 0:4. Asistence: Finley Wächter, Philipp Stock.

38:21
    K puku se dostali znovu hosté a útočí.

38:01
    Domácí se dostali k puku a přesunují se k Dögemu.

37:32
    Majher byl v pohotovosti, střela Nikity Müllera se neujala.

37:20
    Příliš prudká rozehrávka Schwenningenu končí na zakázaném uvolnění.

36:40
    Hosté u puku, ale přihrávky jim tentokrát nesedly.

35:48
    Pěkný pokus domácího Hrabčáka, ale Dögova lapačka byla na místě.

35:24
    Domácí se ujali kotouče a míří do útoku, jejich snahu ale překazil ofsajd.

35:00
    Hosté hrají uvolněně, do pásma se jim daří procházet bez větších potíží.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 22. Hemr (Raab), 30. N. Münzenberger (M. Münzenberger, M. Müller), 33. M. Münzenberger (N. Münzenberger, Pavlovic), 39. Hemr (Wächter, Stock)

Schwenninger Wild Wings: S. Majher (Goss) – Wadowski, Kopf, Zrinski, Vlcek, Spitz, Ulrych (C), Rödel – Heck, Hrabčák, Kling, Bauhof, Moder, L. Majher Naumann, Beer, Sobolev, Schuchewytsch, Schuler, Firnkorn
    Kölner Haie: Döge (Stuhrmann) – Hense, Pape, N. Müller, Hahn, Meisner, Stock, M. Müller, Klein – Wächter, Hemr, N. Münzenberger, M. Münzenberger, Ziergiebel, Brandt, Aul, Rubin, Tabert, Raab, Pavlovic, Werle

Rozhodčí: J. Urbačka – M. Frais, J. Peluha