Vítkovice – Polsko U20 4:1 (kon.) | Schwenningen – Kölner Haie 0:4 (kon.) | Nitra – Vítkovice 0:4 (kon.)
Polsko U20 – Schwenningen 2:3 (kon.) | Kölner Haie – Nitra 2:1 (kon.)
Kölner Haie
2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
HK Nitra
Pátek 16.08.2024, 17:00 • MFH Ostrava • Ostrava Hockey Cup

Poslední zápas prvního turnajového dne je u konce. Hosté dlouho drželi těsný jednobrankový náskok díky Berčíkovi, ale dvě minuty před koncem zápasu dokázal srovnat Ziergiebel, o necelou minut později pak znovu vyšla spolupráce bratrů Münzenbergerových, z nichž si připsal gól Marco. Nitra okamžitě sáhla ke hře bez brankáře, ale i přes tlak, který si vypracovala, srovnat a vynutit si pokračování zápasu nedokázala. Dnešní den tak vyjde bodově na prázdno.
    Mějte příjemný zbytek večera, z Ostravy je to vše a já se u další várky zápasů budu těšit už zítra na počtenou. (18:29:02)

Nejlepší hráči zápasu:

Koelner EC – MAX HENSE
    HK Nitra – IVAN BERČÍK

44:59
    Poslední zásah Stuhrmana, Nitra srovnat už nedokáže.

44:42
    Hosté se stále drží před brankou Kölnu, ale jejich snaha zatím ovoce nenese.

44:18
    Nitra útočí do plných, Stuhrmann si připisuje jeden zásah za druhým.

43:28
    Hosté hrají bez gólmana.

43:28
    Kolín právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné!! Domácí vstřelili vedoucí branku necelou minutu po svém prvním góle, po nahrávce Noaha Münzenbergera strhává vedení na svou stranu MARCO MÜNZENBERGER – 2:1. Asistence: Noah Münzenberger.

42:32
    Je vyrovnáno!!! Necelé dvě a půl minuty před třetí sirénou srovnává stav zápasu MAX ZIERGIEBEL – 1:1. Asistence: Til Raab, Elias Aul.

42:19
    Liko se snažil najít prostor u tyče, ale marně, připravený Hazala před brankou se k puku nedostal.

42:11
    Nitra v útoku, domácí posílají puk na zakázané uvolnění.

41:45
    Hemr se protlačil přes hostujícího hráče do pásma, Brandt najíždějící si před branku ale kotouč nezachytil.

41:11
    Mantinely se prohýbají pod náporem hráčů, kteří začínají přitvrzovat.

40:45
    Hense zavezl puk do pásma, Krčmár je v pohotovosti.

39:52
    Tým Kölnu se snaží protlačit do branky, ale Krčmár je na místě.

39:30

38:50
    Köln vyhazuje puk do bezpečí.

38:30
    Hosté se znovu usadili v pásmu a rozehrávají kolotoč.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 43. Ziergiebel (Raab, Aul), 44. M. Münzenberger (Münzenberger) – 13. Berčík (Kalman)

Kölner Haie: Stuhrmann (Majewski) – Hense, Pape, N. Müller, Hahn, Klein, Bergreen, Hausfelder, Shell – Hemr, N. Münzenberger, M. Münzenberger, Ziergiebel, Brandt, Aul, Rubin, Tabert, Raab, Pavlovic, E. Thiel, M. Thiel
    Trenér: Patrick Strauch

HK Nitra: Krčmár (Vyskoč) – Škrabák, Liko, Bajza, Turoň, Melicher, O. Botka, S. Botka, Kalman – Poláček, Berčík, Kováč, Štefanka, Kodhaj, Krchňavý, Tabaček, Nemec, Racz, Hazala, Král, Chrenko
    Trenér: Peter Galán

Rozhodčí: M. Novák – J. Szewieczek, P. Šimíček