Michalovce – Dunajská Streda 0:3 (kon.) | Podbrezová – Skalica 7:1 (kon.) | Slovan Bratislava – FC Košice 2:1 (kon.)
Trenčín – B. Bystrica 2:2 (kon.)
AS Trenčín
2:2 (1:1)
MFK Dukla Banská Bystrica
sk Sobota 17.08.2024, 20:30 • Mestský futbalový štadión Skalica • Niké liga • 4. kolo

Držanie lopty: 68 % : 32 %.
    Strely na bránu: 3:4.
    Strely mimo: 10:3.
    Rohy: 8:9.
    Ofsajdy: 4:2.
    Fauly: 11:8. (22:28:50)

Na štadióne v Skalici videla hŕstka fanúšikov štyri presné zásahy. Dva padli v prvom polčase, do vedenia išli Banskobystričania po góle Maleca a o desať minút neskôr vyrovnal Uchegbu. V druhej štyridsaťpäť minútovke otočil skóre Gajdoš, lenže Trenčania opäť inkasovali desať minút pred koncom riadnej hracej doby, keď vo vzdušnom súboji s brankárom bol úspešnejší Slebodník. V závere stretnutia mohol rozhodnúť Hanes, ale brankár Sláviček bol proti. Zápas sa skončil výsledkom 2:2 a oba tímy si do tabuľky pripisujú po jednom bode. Odo mňa je to na dnes všetko, ďakujem vám za priazeň.

90+4

90+3
    Striedajúci Hanes mohol byť hviezdou duelu, pretože jeho hlavičkové zakončenie po rohovom kope skončilo v brankárových rukaviciach v strede brány!

90+2
    Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica:
    z ihriska odchádza Martin Rymarenko, prichádza Adam Hanes.

90+1
    Hlavný rozhodca nadstavuje tri minúty.

90
    Žltá karta pre tím AS Trenčín (Matúš Sláviček).

Žltá karta pre tím MFK Dukla Banská Bystrica (Adam Brenkus, Timotej Záhumenský).

89
    Niektorí hráči neudržali nervy na uzde. Brenkus držal Donkora a tým to všetko odštartovalo.

88
    Striedanie v tíme AS Trenčín:
    z ihriska odchádza Artur Gajdoš, prichádza Armin Djerlek.

87
    Avizované striedanie na strane AS.

85
    Na rohové kopy je to už vyrovnané. Center do pokutového územia Trenčína si uchmatol brankár.

83
    Žltá karta pre tím AS Trenčín (Artur Gajdoš).

80
    Banská Bystrica dala gól! Sláviček si zle vypočítal svoj výbeh z brány, vzdušný súboj vyhral TIBOR SLEBODNÍK a poslal loptu za brankára.