Osasuna – Leganés 1:1 (kon.) | Valencia – Barcelona 1:2 (kon.)
CA Osasuna
1:1 (0:1)
CD Leganés
Sobota 17.08.2024, 19:00 • Estadio El Sadar (Pamplona) • Španělská LaLiga • 1. kolo

Nováček Leganés v úvodním zápase remizuje a získává první bod do tabulky. O tom, že nevyhrál, rozhodla vlastní branka. (22:01:52)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:1. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:9.

90+5

90+4
    Domácí ještě vybojovali rohový kop, ale obrana si dokázala poradit celkem snadno.

90+4
    Dostáváme se do poslední minuty, domácí fotbalisté se pokouší něco vymyslet, ale nemají dostatek prostoru.

90+2
    Střídání v týmu CA Osasuna:
    ze hřiště odchází Aimar Oroz, přichází Raúl García.

90+2
    Sledujeme klidnou pasáž hry, zdá se, že tento stav vyhovuje oběma klubům a nikam se už neženou.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Žlutá karta pro tým CA Osasuna (Jon Moncayola).

89
    V poklidném tempu se dohrává základní hrací doba, uvidíme, kolik minut sudí nastaví nad rámec.

88
    Střídání v týmu CD Leganés:
    ze hřiště odchází Darko Brašanac, přichází Renato Tapia,
    ze hřiště odchází Miguel de la Fuente, přichází Diego García,
    ze hřiště odchází Aritz Arambarri, přichází Roberto López.

86
    Rohový kop rozehrával domácí celek, ale balon kryje brankář Juan Soriano.

85
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, stav utkání je aktuálně vyrovnaný. Zdá se, že brzy uvidíme další střídání.

83
    Žlutá karta pro tým CA Osasuna (Jorge Herrando).

82
    Domácím se trpělivá hra vyplatila i s trochou štěstí dokázali vyrovnat.
    80. Juan SORIANO - 1:1

80
    Osasuna právě vstřelila branku!
    Aimar Oroz vypálil, jeho ránu tečoval JUAN SORIANO tak nešikovně, že se míč od tyče odrazil do brankáře, a pak do branky. Vlastní branka srovnává stav zápasu.

78
    ze hřiště odchází Rubén García, přichází Rubén Peña.

77
    Domácí Rubén García to vzal na sebe, ale s jeho pokusem si snadno dokázal poradit brankář.