Brest – Marseille 1:5 (kon.) | Remeš – Lille 0:2 (kon.) | Monaco – Saint-Étienne 1:0 (kon.)
AS Monaco
1:0 (1:0)
AS Saint-Étienne
Sobota 17.08.2024, 21:00 • Stade Louis-II, Monaco • Francouzská Ligue 1 McDonald’s • 1. kolo

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 3:2. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 10:9. (22:57:43)

Takumi Minamino je autorem jediné platné branky v tomto zápase, a tak AS Monaco vyhrává úvodní duel nové ligové sezony těsně 1:0.

90+7

90+5
    Žlutá karta pro tým AS Monaco (Breel Embolo).

90+5
    To už začala poslední minuta nastaveného času. Domácí míří za výhrou.

90+4
    Breel Embolo měl další velkou šanci, ale byl příliš ukvapený a branku nedokázal trefit. Nakonec je z toho rohový kop.

90+3
    Domácí fanoušci si netrpělivě odpočítávají poslední minuty tohoto zápasu.

90+2
    Lamine Camara je ošetřovaný na polovině hrací plochy, následně odbíhá a bude doošetřen mimo trávník.

90+2
    Další minuta z nastaveného času je pryč a domácí celek se přibližuje výhře v tomto úvodním zápase ligy.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Začala poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut sudí ještě přidá.

89
    Vanderson hraje dnes velmi dobře, vypracoval si další střeleckou pozici, ale pokus o zakončení mu nevyšel podle představ.

88
    Nyní se už v poklidném tempu dohrává druhý poločas. Vypadá to, že domácí fotbalisté těsný náskok uhájí.

86
    Maghnes Akliouche měl obrovskou šanci, ale jeho pokus o malý kousek minul branku, pak míč odehrál obránce.

86
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne:
    ze hřiště odchází Ibrahim Sissoko, přichází Jibril Othman.

85
    Ismail Jakobs a Augustine Boakye se dostali do souboje a oba hráči leží na hrací ploše. Následně vše vyřešil hlavní sudí.

84
    Hostující celek se nyní usadil na polovině soupeře, ale nemůže se prosadit do lepší pozice pro zakončení.