Slovácko B – Frýdek-Místek 1:0 (kon.) | Strání – Zlín B 1:2 (kon.) | Hlubina – Hlučín 1:4 (kon.)
Hodonín – Rosice 2:2 (kon.) | Uh. Brod – Znojmo 1:0 (kon.)
TJ Unie Hlubina
1:4 (0:1)
FC Hlučín
Sobota 17.08.2024, 16:30 • Gajdošova 3280, Moravská Ostrava • 3. Moravskoslezská fotbalová liga • 3. kolo

Skončilo nám utkání 3. kola, ve kterém domácí TJ Unie Hlubina prohrála s favoritem utkání 1:4. FC Hlučín se dostal do vedení po pětadvaceti minutách díky trefě Plesníka. Úvod druhého poločasu patřil domácím, kteří srovnali zásluhou střídajícího Macíčka. Poslední slovo ale měli hosté, kteří se prosadili třikrát a vybojovali tak z horké půdy tři body. (18:25:13)

90+2

90+2
    Hosté si nyní zahrávali, malá domů na Murina se zastavila o vodu a málem z toho byla stoprocentní šance pro Badalyana. Murin naštěstí byl u míče o setinku dřív.

90+1
    Nepřesná kombinace domácích, míč končí v zámezí a Murin bude rozehrávat od své branky.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

90
    Poslední vteřiny utkání, Hlučín drží míč na útočné polovině a může vyhlížet tři body.

89
    Badalyan se ocitl v ofsajdu a ani tento útok Hlubina nedokončí.

88
    Míč už byl v zámezí a Hlubina se tak musí vracet do obrany. Murin s rozehrávkou nikam nespěchá.

87
    Po zaváhání Hlučína bude mít domácí tým k dispozici rohový kop.

86
    Nepřesná kombinace domácích, kteří by rádi uvítali konec utkání. Nicméně sympatický výkon nováčka soutěže, který místy svého soupeře přehrával.

85
    Podmínky na Hlubině jsou nyní nefotbalové, kombinace po zemi téměř neexistuje, neboť se míč zastavuje v kalužích. Ostravou prochází velmi silná bouřka, která dělá z fotbalu vodní pólo.

84
    V závěru utkání už to Hlubina zkoušela na riziko, což Hlučín skvěle využívá a připíše si druhé venkovní vítězství v této sezóně.

84
    Odchází dvougólový střelec Abdoulkarim, místo něj přichází Ptáček.
    83. ABDOULKARIM - 1:4

83
    Hlučín právě vstřelil branku! Vypadá to, že je rozhodnuto! Moučka dostal míč za obranu, jeho zakončení ale brankář přizvedl pouze nad břevno, od kterého se míč odrazil zpět do hry. Míč si našel JAMIU MUHAMMED ABDOULKARIM, který trefil taktéž tyč, ale od ní se míč odrazil naštěstí pro něj do brány! – 1:4.

82
    Málem to bylo o tři branky! Havran na pravé straně vymíchal obránce, následně jeho dělovku vyrazil Hatoň pouze do míst, kde stál Moučka, ale ten v dobré pozici neuspěl!

81
    Za velmi silného deště drží Hlučín míč na svých kopačkách a hlídá si pohodové vedení.
    80. CABADAJ - 1:3

80
    Hlučín právě vstřelil branku! Deset minut před koncem hosté znovu skórují a už to vypadá pro ně velmi dobře! Na přední tyč si naběhl TOMÁŠ CABADAJ, který hlavou na zadní tyč překonává bezmocného brankáře! – 1:3.

David Bochňák

Branky: 46. Macíček – 25. Plesník, 56. Abdoulkarim, 80. Cabadaj, 83. Abdoulkarim

Karty:   74. Cabadaj (HLU)

TJ Unie Hlubina: Hatoň – Frébort, Jurčák (68. Vykopal), Dybal, Nevřela, Förster (75. Byrtus), Badošek (46. Marciňa), Perrette, Hrušovský (46. Macíček), Ligač (63. Badalyan), Šindler (K)
    Náhradníci: Bílý – Vykopal, Badalyan, Marciňa, Bělíček, Byrtus, Macíček

Trenér: Zdeněk Skotnica

FC Hlučín: Murin – Wala (68. Kovala), Plesník (K), Hasala, Kolaska – Moučka, Buchvaldek (68. Mládek), Cabadaj, Kania (68. Havran) – Abdoulkarim (84. Ptáček), Smékal (75. Šrek)
    Náhradníci: Thimel – Šrek, Kovala, Praus, Mládek, Havran, Ptáček

Trenér: Lukáš Černín

Rozhodčí: David Šimoník – Kamil Prokůpek, Matej Dudek