Slovácko B – Frýdek-Místek 1:0 (kon.) | Strání – Zlín B 1:2 (kon.) | Hlubina – Hlučín 1:4 (kon.)
Hodonín – Rosice 2:2 (kon.) | Uh. Brod – Znojmo 1:0 (kon.)
TJ Unie Hlubina
1:4 (0:1)
FC Hlučín
Sobota 17.08.2024, 16:30 • Gajdošova 3280, Moravská Ostrava • 3. Moravskoslezská fotbalová liga • 3. kolo

84
    Odchází dvougólový střelec Abdoulkarim, místo něj přichází Ptáček.

75
    Poslední střídání na straně domácích. Utkání skončilo pro Förstera, místo něj přichází Byrtus. Střídá i Hlučín, místo Smékala přichází na posledních patnáct minut Šrek.

68
    Hned trojí střídání připravil i trenér Hlučína. Končí Wala, Kania a Buchvaldek, místo nich přichází Kovala, Mládek a Havran.

68
    Další střídání na straně Hlubiny. Odchází Jurčák, přichází Vykopal.

63
    Střídání na straně domácích. Odchází Ligač, přichází Badalyan.

46
    Dvojité střídání udělal o poločase domácí trenér. Na hřišti už nebude operovat Badošek a Hrušovský, místo nich přichází Marciňa a Macíček.

David Bochňák

Branky: 46. Macíček – 25. Plesník, 56. Abdoulkarim, 80. Cabadaj, 83. Abdoulkarim

Karty:   74. Cabadaj (HLU)

TJ Unie Hlubina: Hatoň – Frébort, Jurčák (68. Vykopal), Dybal, Nevřela, Förster (75. Byrtus), Badošek (46. Marciňa), Perrette, Hrušovský (46. Macíček), Ligač (63. Badalyan), Šindler (K)
    Náhradníci: Bílý – Vykopal, Badalyan, Marciňa, Bělíček, Byrtus, Macíček

Trenér: Zdeněk Skotnica

FC Hlučín: Murin – Wala (68. Kovala), Plesník (K), Hasala, Kolaska – Moučka, Buchvaldek (68. Mládek), Cabadaj, Kania (68. Havran) – Abdoulkarim (84. Ptáček), Smékal (75. Šrek)
    Náhradníci: Thimel – Šrek, Kovala, Praus, Mládek, Havran, Ptáček

Trenér: Lukáš Černín

Rozhodčí: David Šimoník – Kamil Prokůpek, Matej Dudek