Slovácko B – Frýdek-Místek 1:0 (kon.) | Strání – Zlín B 1:2 (kon.) | Hlubina – Hlučín 1:4 (kon.)
Hodonín – Rosice 2:2 (kon.) | Uh. Brod – Znojmo 1:0 (kon.)
ČSK Uherský Brod
1:0 (1:0)
1. SC Znojmo FK
Sobota 17.08.2024, 16:30 • Orelský stadion Uherský Brod • 3. Moravskoslezská fotbalová liga • 3. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu.
    Přeji Vám hezký zbytek dne. (18:23:53)

Máme za sebou utkání 3. kola MSFL, ve kterém domácí ČSK Uherský Brod porazil Znojmo 1:0.
    V první půli se mohl prosadil Silas, ale jeho střelu skvěle vychytal Somberg. V minutě 27. předvedl brankář hostí Meštrovič obrovskou chybu, vypadl mu míč a Marek Mančík zaznamenal branku.
    V druhé půli se mohl prosadil Votava v několika situacích, ale vždy buď minul a nebo se vytáhl brankář Meštrovič. Konec utkání byl velmi vypjatý, ale nakonec Brod vyhrává 1:0

90+6

90+5
    Hostující hráči se provinili útočným faulem.

90+4
    Domácí kapitán Marek Flasar vidí žlutou kartu za zdržování hry.

90+3
    Hostující mužstvo bude zahrávat volný přímý kop.

90+2
    Hráči Znojma se sice snaží, ale domácí mužstvo hraje velmi dobře a nepouští Znojmo do tlaku.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut nad rámec základní hrací doby.

89
    Domácí hráči drží míč a kombinují na útočné polovině.

87
    Po obrovském závaru a skvělém zákroku hostujícího gólmana budou domácí zahrávat roh. Spíš je však trápí zranění Votavi, který je v péči lékařů.

87
    Po dobré práci hostující obrany se roh bude opakovat.

86
    Bojovný Matěj Votava vybojoval rohový kop.

85
    Hra je přerušena, neboť se řeší nesportovní fandění některých fanoušků na stadionu.

83
    K obrovské šanci se propracoval Lukáš Šipoš, který se otočil s míčem a vystřelil. Brankář vyrazil míč s problémy.

81
    Boni po zákeřném faulu na půlce vidí žlutou kartu.

79
    Jakub Obdržálek obral hráče Znojma, kteří zkazili rozehrávku rohu nakrátko a pelášil dopředu. Bohužel pro něj sice překonal obranu Znojma, ale utekl mu míč do autu.