Petřín Plzeň – Chomutov 1:1 (kon.) | Motorlet – Příbram 1:4 (kon.) | Č. Budějovice B – Velvary 0:6 (kon.)
FK Motorlet Praha
1:4 (1:0)
FK Příbram
Sobota 17.08.2024, 10:15 • Stadion FK Motorlet Praha, Praha • 3. Česká fotbalová liga (A) • 2. kolo

Je konec velice zajímavého utkání mezi týmy FK Motorlet Praha a FK Příbram, ve kterém zvítězila Příbram rozdílem třídy, a sice 4:1. Motorlet se sice dostal do vedení ve 21. minutě po vlastní brance Mazura, ale ve druhém poločase nastala ofenzivní smršť v podání Příbrami. Nejprve se trefil akrobaticky v 48. minutě Kareš, následně se z volného přímého kopu prosadil v 56. minutě Dohnal. V 82. minutě přidal rozdílovou branku Vott. Příbram nakonec výhru pečetila v samotném závěru utkání svým čtvrtým gólem, který vsítil střídající Vokřínek. (12:18:04)

90+6
    90+6. VOKŘÍNEK - 1:3

90+6
    Příbram právě vstřelila branku!
    Samostatný únik z pravé strany hřiště byl vyřešen skvěle, jelikož se střelec rozhodnul přehodit brankáře soupeře, což se mu povedlo a míč končí v síti. Autorem branky je JAN VOKŘÍNEK. Rozhodčí následně píská konec utkání.

90+4
    Příbram se dopouští faulu, u míče jsou hráči Motorletu.

90+3
    Dalekonosný střelecký pokus bez problému chytá brankář Dvořák.

90+1
    Kodr se dostal do výborné střelecké pozice ve vápně soupeře, ale svůj střelecký pokus svou slabší nohou namířil pouze do náruče Mastného.

90
    Rozhodčí nastavuje ve druhém poločase 5 minut nad rámec základní hrací doby.

89
    Antwi je faulován, když se snažil přejít přes protihráče.

89
    Rohový kop Příbrami odvrací z první tyče pozorný obránce Motorletu.

88
    Ret skončil u rohového praporku soupeře a snažil se tahat čas, což se mu povedlo, jelikož vybojoval rohový kop pro Příbram.

85
    Rohový kop Motorletu byl nakonec zakončen hlavou, ale brankář si s tímto pokusem nakonec poradil. Míč už je daleko od branky Příbrami.

84
    Rohový kop Motorletu odvrací pozorná obrana Příbrami.
    82. VOTT - 1:3

82
    Antwi poslal do vápna soupeře krásný centr, který na pravé straně našel zcela volného DOMINIKA VOTTA, který zavíral zadní tyč. Následně míč z první vypálil za záda bezmocného brankáře.

80
    Motorlet se hnal do rychlého kontru, ale jejich snahu zastavila obrana Příbrami.

79
    Kareš se ocitnul sám před brankářem, ale svůj střelecký pokus zakončil doprostřed branky, kde byl připravený brankář Dvořák, který svůj tým podržel skvělým zákrokem.