Most/Souš – Hr. Králové B 3:3 (kon.) | Živanice – Liberec B 0:2 (kon.) | Ústí n/O – Kladno 0:1 (kon.)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
0:1 (0:1)
SK Kladno
Sobota 17.08.2024, 17:00 • Stadion Ústí nad Orlicí • 3. Česká fotbalová liga (B) • 2. kolo

Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek dne. (18:59:44)

Kladno dokázalo udržet jednogólové vedení z prvního poločasu a odváží si cenné tři body z Ústí nad Orlicí. Nutno dodat, že opravdu vybojované, jelikož v bojovném duchu se nesl celý druhý poločas, který byl i na šance chudší. I tak měly obě mužstva šance na vstřelení gólu. Bohužel příležitosti nebyly ani na jedné straně proměněny a zápas tak končí tím nejtěsnějším možným rozdílem.

90+5

90+4
    Obrovská šance v závěru zápasu! Parádně zahraný rohový kop mířil na úplně osamoceného Faltuse, bohužel k jeho smůle hlavou zakončil mimo bránu.

90+3
    Žlutá karta pro tým SK Kladno (Houha).

90+2
    Střídání v týmu SK Kladno:
    ze hřiště odchází Jakab, přichází Šnobl.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

87
    Žlutá karta pro tým TJ Jiskra Ústí nad Orlicí (Zvolánek).

ze hřiště odchází Pospíšil, přichází Shin,
    ze hřiště odchází Buneš, přichází Eichler.

75
    Po faulu Dikeho zahrával Souček standardní situaci z velmi dobré vzdálenosti. Jeho pokus byl hodně povedený, ale předvedl se i brankář Smrkovský.

73
    Po úmyslné hře rukou vidíme první žlutou kartu zápasu, kterou obdržel Alphonsus Dike.

72
    Zvolánek skvěle potáhl míč a předložil jej volnému Faltusovi, který i velmi dobře zakončil, ale na brankové čáře míč stihl vykopnout kapitán Rendla.

69
    Po střele Zvolánka se v obrovské šanci ocitl Souček. Odražený míč zkoušel dorazit hlavou, ale lehce bránu přestřelil.

66
    ze hřiště odchází Ráliš, přichází Souček,
    ze hřiště odchází Bednář, přichází Faltus,
    ze hřiště odchází Hoffman, přichází Zvolánek.

60
    ze hřiště odchází Šíma, přichází Kozel.

59
    Skvěle myšlený centr Hynka vystihl jeden z obránců Kladna. Následoval rohový kop, kde po zakončení Hrnčíře brankář zasahoval na čáře.