Žižkov – Táborsko 3:1 (kon.) | Slavia B – Olomouc B 4:0 (kon.) | Ostrava B – Prostějov 1:2 (kon.)
Brno – Sparta B 0:0 (kon.)
SK Slavia Praha B
4:0 (2:0)
SK Sigma Olomouc B
Neděle 18.08.2024, 10:15 • Fotbalový stadion SC Olympia Radotín, Praha • Chance Národní Liga • 6. kolo

Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 9:7. Rohy: 11:3. (12:18:48)

Před každou z přestávek si dnes jednu branku zapsala pražská Slavia, která před dvěma přestávkami na osvěžení, stejně jako před konci obou poločasů dokázala potrestat nedostatky defenzivy soupeře a vyhrává zaslouženě výsledkem 4:0.

První trefu přidal již po 22 minutách z pokutového kopu po ruce Coufala Štěpán Beran, před koncem prvního poločasu zvýšil na 2:0 precizním lobem po skvěle načasovaném náběhu za defenzivu Daniel Toula, utkání v 65. minutě definitivně zlomil z druhé vlny po rohovém kopu nabíhající Jan Trédl a konečné skóre z vůbec poslední akce zápasu určil přízemní přesně umístěnou ranou po brilantním pasu Babacara Syho nebráněný Samuel Pikolon.

Utkání B-týmů tak stejně jako v roce 2022 končí výsledkem 4:0, který Slavii posouvá na čtvrté místo v tabulce a je tak aktuálně vůbec nejlepším béčkem, Sigma je čtrnáctá a z hlediska B-týmů působících ve druhé lize je zatím nejslabší.

To už je za mě pro dnešek vše, přeji top den všem fanouškům fotbalu!

90+3

90+3
    Slavia B právě vstřelila branku!
    SAMUEL PIKOLON zvyšuje na 4:0! Na jeho brance má velkou zásluhu také Babacar Sy, který parádním pasem z pravé strany vápna parádně našel z druhé vlny dobíhajícího nebráněného spoluhráče.

90+3
    Slavia kombinuje na vlastní polovině, konec se blíží.

90+3
    Nákop na Trédla dokázal kvalitní prací tělem smazat Stryk.

90+2
    Další faul Sigmy, byť tentokráte z kategorie méně bolestivých.

90+1
    Velmi nepříjemně a zbytečně dojel soupeře Martin Škoda, za zákrok na Trédla vidí zcela zaslouženou žlutou kartu.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje opět 3 minuty.

90
    Dnešní utkání sleduje 523 diváků.

89
    Na druhé straně zabrnkal domácím příznivcům na nervy rozehrávající Kolář, navzdory tlaku olomouckých forvardů nicméně dokázal míč odkopnout.

89
    Nyní Pikolon obětavým presinkem výtečně zblokoval rozehrávku Koutného.

88
    Průniková přihrávka těsně minula Samuela Pikolona.

87
    Ani domácí tým nedohraje dnes v jedenácti, druhou žlutou kartu vidí za poměrně zbytečný faul na útočné polovině Matěj Žitný. Vzhledem k vývoji duelu to nicméně pro domácí pochopitelně není nikterak velký problém.