Real Sociedad – Rayo Vallecano 1:2 (kon.) | Mallorca – Real Madrid 1:1 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
1:2 (0:0)
Rayo Vallecano
Neděle 18.08.2024, 19:00 • Reale Arena (San Sebastián) • Španělská LaLiga • 1. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost, přeji klidný zbytek víkendu a budu se těšit u dalších přenosů. (21:14:31)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 3:0. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 6:11.

Je dobojováno! Po bezbrankovém 1. poločase poslal hostující Rayo do vedení v 67. minutě parádním gólem Jorge de Frutos, který si ve vápně pohrál s obráncem a zavěsil pod břevno. V 84. minutě pak přidal druhý zásah hostů po samostatném úniku Sergio Camello a bylo rozhodnuto. V samém závěru nastaveného času výsledek z pohledu domácích alespoň korigoval na konečných 1:2 Martín Zubimendi. Rayo Vallecano se tak hned v 1. kole postaralo o překvapení, když vyloupilo stadion jednoho z favoritů na boje o evropské poháry. Nutno řící, že za svůj dnešní výkon si body zasloužilo.
    V příštím kole zajíždí Real Sociedad do Barcelony, kde ji čeká nováček soutěže Espanyol. Rayo bude hrát znovu venku, tentokrát na půdě Getafe.

90+10
    Hlavní rozhodčí Alejandro Hernández ale vzápětí svým hvizdem ukončuje dnešní střetnutí.
    90+8. Martín ZUBIMENDI - 1:2

90+8
    Real Sociedad právě vstřelil branku!
    Tak že by přeci jen drama? Brais Méndez posunul míč za sebe elegantně patičkou na rozběhnutého MARTÍNA ZUBIMENDIHO, který se prosmýkl přes Abdula Mumina a střelou po zemi prostřeluje Cardenase – 1:2!
    Budou ale mít domácí ještě čas na další útok?

90+5
    Nebezpečný centr Sergia Gómeze ve vápně tečuje Florian Lejeune a míč končí v rukavicích Dani Cardenase.

90+4
    Mezi hráče oceněné žlutou kartou se zapisuje také Jon Aramburu.

90+3
    Penaltovou situaci zkontrolovali také sudí u videa, prvotní verdikt sudího je potvrzen a hrát s míčem tak mohou hosté.

90+1
    Ve vápně hostů padá Ander Barrenethea, hlavní rozhodčí má ale jasno a penaltu nepíská. Útočník Realu Sociedad může být rád, že za svůj teatrální pád neuvidí žlutou kartu.

90
    Hlavní rozhodčí Alejandro Hernández nastavuje 7 minut nad rámec řádné hrací doby.

89
    Domácí jsou nastěhovaní na polovině Raya, proti dobře zformované obraně hostů ale mají těžké se prosadit.

86
    Brais Méndez fauloval a s míčem tak budou hrát hosté. Tento průběh utkání fotbalistům Raya vyhovuje.
    84. Sergio CAMELLO - 0:2

84
    Rayo Vallecano právě vstřelilo branku!
    Hosté jdou do dvougólového trháku! Pathé Ciss vystihl autové vhazování domácích a vysunul do samostatného úniku SERGIA CAMELLA, který si tváří v tvář Remirovi věděl rady a míč uklízí do spodního rohu branky mimo dosah domácího gólmana – 0:2!

83
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian:
    ze hřiště odchází Mikel Oyarzabal, přichází Luka Sučić.

82
    Sheraldo Becker poslal před vápnem přihrávku do země nikoho a míč tak mají hosté.