Auxerre – Nice 2:1 (kon.) | Montpellier – Štrasburk 1:1 (kon.) | Toulouse – Nantes 0:0 (kon.)
Angers – Lens 0:1 (kon.) | Rennes – Lyon 3:0 (kon.)
AJ Auxerre
2:1 (1:1)
OGC Nice
Neděle 18.08.2024, 15:00 • Stade de l'Abbé-Deschamps, Auxerre • Francouzská Ligue 1 McDonald’s • 1. kolo

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 8:4. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:17. (17:04:38)

Remízové utkání ve druhém poločase nezměnili ani Bráhímí z přímého kopu či Lotomba jehož gólovou hlavičku vytáhl na svou tyč brankář Léon. Vše změnil v nastaveném čase Coulibaly, který se na hřiště dostal až čtyři minuty před koncem hrací doby a úkol daný od trenéra Pellisiera splnil znamenitě!

Nováček hned na úvod připisuje nečekané tři body a zejména na domácím hřišti bude nebezpečným soupeřem. Nutno dodat, že oběma týmům chybělo dohromady z různých důvodů neskutečných dvanáct hráčů (4+8) a zejména lavička hostí byl samý dorostenec.

90+7
    90+5. Lasso COULIBALY - 2:1

90+5
    Auxerre právě vstřelilo branku!
    Žolík LASSO COULIBALY dává ukázkový šach-mat last minute navíc po rozehrávce přímého kopu svým brankářem, když si počkal na první dopad míče se zemí a z první překonal zamrzlého a špatně vyběhnutého brankáře Bułku – 2:1! Asistence: Donovan Léon.

90+4
    Útočný faul vrací míč na kopačky hráčů Auxerre.

90+3
    Bouanani vybojoval pro svůj tým rohový kop, který byl rozehrán pouze nakrátko.

90+2
    Lehký centr Clausse z přímého kopu našel pouze připravené rukavice brankáře Léon.

90+1
    Clauss ukázal dobrý sprint, ale tohle by nestihl snad ani Bolt.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločasu minimálně šest minut!

88
    A právě čerstvě příchozí Coulibaly byl faulován poblíž středového kruhu..

87
    Střídání v týmu OGC Nice:
    ze hřiště odchází Tanguy Ndombèlé, přichází Issiaga Camara.

86
    Střídání v týmu AJ Auxerre:
    ze hřiště odchází Gaëtan Perrin, přichází Lasso Coulibaly.

84
    Další útočný faul dává možnost fotbalistům Auxerre k rychlému kontru.

82
    Jubal totálně podcenil situaci v pokutovém území, následkem čeho složil k zemi brankář Léon rychlonožku Orakpa, ale ani toto není pokutový kop.

81
    Pouze taktický faul zastavil rychlý průnik hráčů Nice do otevřené obrany soupeře..

80
    Obrana Auxerre s přehledem ubránila i tento rohový kop soupeře.

79
    ze hřiště odchází Gaëtan Laborde, přichází Victor Orakpo.

79
    Následný centr Ndombélého opustil hrací plochu, další rohový kop pro hráče Nice.