Dukla B – Loko Praha 2:0 (kon.) | Táborsko akademie – Povltavská 2:0 (kon.)
FC Táborsko akademie
2:0 (1:0)
Povltavská fotbalová akademie
Neděle 18.08.2024, 17:00 • Stadion Svépomoc, Tábor • 3. Česká fotbalová liga (A) • 2. kolo

Je dobojováno. Domácí rezerva Táborska poráží Povltavkou FA 2:0 a připisuje si první body do tabulky. Táborskou akademii poslal v 1. půli do vedení Afolabi Soliu, výhru domácích pak pečetil v 74. minutě Jakub Kubovský. Povltavská FA tak na body nedosáhla ani ve druhém ligovém zápase a v příštím kole to bude chtít napravit.
    Táborsko v příštím kole zavítá do Chomutova, Povltaská fotbalová akademie se v týdnu střetne se Soběslaví na její půdě v rámci 1. kola MOL Cupu a následně ji v lize čeká doma Písek. (20:01:23)

90+2

89
    Střídání v týmu FC Táborsko akademie:
    ze hřiště odchází Vysušil, přichází FIšer.

88
    Žlutá karta pro tým FC Táborsko akademie (Brabec).

82
    ze hřiště odchází Lanc, přichází Pavlíček.

82
    ze hřiště odchází Soliu, přichází Drchal.

78
    ze hřiště odchází M. Novák, přichází Hrabák,
    ze hřiště odchází Kubovský, přichází Praveček.

76
    Střídání v týmu Povltavská fotbalová akademie:
    ze hřiště odchází Drobílek, přichází P. Novák.

74
    Tým Táborsko akademie právě vstřelil branku!
    Domácí posílá do dvougólového vedení JAKUB KUBOVSKÝ.

68
    Žlutá karta pro tým Povltavská fotbalová akademie (Budínský).

61
    ze hřiště odchází Šmerda, přichází L. Novák.

58
    Aktuálně z místa konání zápasu neproudí signál a tak Vám budeme prozatím přinášet alespoň informace o změnách stavu. Děkujeme za pochopení.

57
    Nadějně vyhlížejí akci hostů zazdil nepřesným centrem Lukáš Jakobovský. Míč má v moci Daniel Kerl a bude rozehrávat od vlastní brány.

56
    Žlutá karta pro tým Povltavská fotbalová akademie (Jakobovský).

54
    Ostrý zákrok hostů kousek od půlící čáry znamená míč pro domácí. Hráči se již srocují v šestnáctce.

52
    Závar před brankou Benady nakonec obrana hostů vyřešila a míč končí v zámezí.

49
    Míč si ve vápně Táborska našel Adam Lanc, jeho střelu ale blokují domácí obránci a Kerl tak ani nemusel zasahovat.