Mountfield HK – Vítkovice 4:2 (kon.) | HC Slovan – Rögle BK 6:3 (kon.) | Sparta – Třinec 2:5 (kon.)
HK Riga – Salzburg 9:1 (kon.) | Ukrajina – K. Vary 1:5 (kon.)
HC SLOVAN Bratislava
6:3 (4:2, 1:1, 1:0)
Rögle BK
Neděle 18.08.2024, 08:30 • Mini WERK ARENA, Třinec • President Cup

Ve třetí třetině jsme už žádné drama neviděli. Slovan si z letošního ročníku President Cupu odváží deváté místo. Rögle končí při své premiéře na posledním místě.

58:37
    Slovan vyhazuje, Rögle se v pásmu příliš dlouho neudrží.

58:01
    Ohlášeny posední dvě minuty. Pravděpodobně i celého zápasu.

57:45
    Slovan zatím hraje oslabení daleko od své branky.

56:55
    Vyloučení v týmu HC SLOVAN Bratislava:
    Potočka – 2 min., vysoká hůl.

56:37
    Rögle ještě na závěr utkání vystrkuje drápky. Na dobrou minutu navřel švédský celek soupeře v útočném pásmu,

55:07
    Slovan teď vrhnul všechny síly do brankoviště Rögle, pokusil se nahrnout puk do branky. Jonassen ale udržel kotouč v bezpečí.

54:48
    Ojedinělý útočný výpad Rögle skončil už ve středním pásmu.

52:10
    Už se hraje sice v pěti, ale Slovan nadále tráví většinu času v útočném pásmu. Vypadá to, že Rögle se už ani nechystá klást výraznější odpor.

51:05
    Rögle v plném počtu.

50:34
    Rögle vyhazuje.

50:23
    Lapačka Jonassona přerušuje hru a tlak Slovanu.

49:15
    Slovan kombinuje v útočné třetině.

49:04
    Svensson – 2 min., sekání.

48:29
    Torstensson dostal nádherný pas před branku, měl ji úplně prázdnou, ale netrefil prudkou přihrávku.

47:23
    Dominik Janča se za brankou pokusil o Michgan, ale neudržel kotouč na holi. Velká škoda!

Rostislav Niedoba

Branky a nahrávky: 2. Potočka (Válek, Bottán), 7. Kerestúr, 18. Válek (Janča, Kollár), 20. Muňoz (Potočka, Habala), 26. Válek, 42. Potočka (Bottán) – 8. Svensson (Granqvist), 15. Malashkoff (Brendheden), 39. Odnell (Granqvist, Finnström)

HC SLOVAN Bratislava: Hornáček, (Goban) – Donoval, Kasala, Bottán, Šušoliak, Habala, Pláteník, Kollár – Šramatý, Hasaj, Haborák, Janča, Válek, Š. Potočka, ingeli, Habán, Kerestúr, Muňoz, Novosádek, L. Potočka, Sečkář
    Rögle BK: Jonasson J. (Möller) – Alm, Böös, Finnström, Forsmark, Gnosspelius, Hallenborg, Johansson, Svensson, Terne – Adolfsson, Bjorland, Brendheden, Gath, Granqvist, Jonasson T., Käller, Malashkoff, Norlen, Odnell, Plank, Torstensson, Wieden