Třinec – Sparta 5:3 (kon.) | Liberec – Slavia 4:3 (2:1 po s.n.) | Nitra – K. Vary 7:3 (kon.)
po s.n. (2:1)
Bílí Tygři Liberec
4:3 (3:0, 0:0, 0:3)
HC Slavia Praha
Neděle 18.08.2024, 12:00 • Sportovní hala Fortuna, Praha - Holešovice • Bauer Cup • O 3. místo

To je od nás vše a brzy opět na počtenou! (14:00:06)

Je konec. Slavia dokázala ve třetí třetině dohnat třígólový náskok soupeře a zápas tak pokračoval do samostatných nájezdů. V těch se ještě o jednu sérii prodlužovalo, nakonec byli šťastnějšími Bílí Tygři Liberec, kteří získali třetí místo zásluhou hattriku střelce Dominika Železného.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Bílí Tygři Liberec.

Rozhodující nájezd si připisuje DOMINIK ŽELEZNÝ.

4. série
    2:1
    Keller chtěl zakončit bekhendem, neuspěl.

4. série
    2:1
    DOMINIK ŽELEZNÝ bekhendem zakončil nad beton.

3. série
    1:1
    Lochman mířil mezi betony, Chábera ale betony zaklapl včas.

3. série
    1:1
    Isaev bekhendovým blafákem trefil tyčku.

2. série
    1:1
    DOMINIK ŽELEZNZÝ vyrovnává, podařilo se mu Cháberu vymíchat.

2. série
    0:1
    Kostenko chtěl střílet do teploměru, Eder mu ale prostor nenechal.

1. série
    0:1
    Dvořák zvolil střelu, nad beton Chábery neuspěl.

1. série
    0:1
    ALEŠ VOSTAREK chtěl zkusit na Edera Kličku, nakonec puk protlačil mezi betony.

Samostatné nájezdy začínají.

Slavia stihla v poslední třetině vyrovnat třemi góly liberecký náskok z první třetiny a pojedou se nájezdy.

60:00

58:14
    Slavia právě vstřelila branku!
    A risk se jim vyplatil! IGOR KOSTENKO si získal pro sebe puk na modré a vyrazil do útoku. Sjel si do mezikruží, odkud se trefil přímo do pravého teploměru. Bez asistence.