Valladolid – Espanyol 1:0 (kon.) | Villarreal – Atlético 2:2 (kon.)
Villarreal CF
2:2 (2:2)
Atlético Madrid
Pondělí 19.08.2024, 21:30 • Estadio de la Cerámica (Villarreal) • Španělská LaLiga • 1. kolo

To je pro dnešek vše. Přeji dobrou noc a budu se těšit u dalších textových přenosů. (23:32:43)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 3:4. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 6:10.

Skončilo utkání prvního kola LaLigy mezi Villarrealem a Atléticem Madrid. Atraktivní podívaná nám přinesla nerozhodný výsledek a hned čtyři branky. Všechny padly už v první půli, kdy nejprve zásluhou Danjumy vedli domácí. Ti ovšem o několik sekund později museli zkousnout vyrovnání Llorenteho. Nešťastný moment poté přišel pro Kokeho, jenž si po chybě Oblaka vstřelil vlastní branku. Jenže ještě v nastavení dokázal vyrovnat Sörloth. Druhá půle už nepřinesla tolik šancí, ale mírně lepší byli domácí. Oba celky se tak rozcházejí za vyrovnaného stavu 2:2.

90+5

90+5
    Ještě poslední útok mělo k dispozici Atlético. Aktivita Moliny nebyla dostatečná, a tak se bude pískat konec.

90+4
    Za nějaké protesty inkasuje žlutou kartu hostující trenér Diego Simeone.

90+4
    Pape Gueye šel hodně ochotně v pokutovém území k zemi. Rozhodčí viděl jasnou simulaci a penaltu pískat nebude.

90+3
    Nádherný balón do lajny inkasoval Iljás Achúmáš. Na centr se neodvážil, ale kombinuje se svými spolubojovníky.

90+2
    Střídání v týmu Villarreal CF:
    ze hřiště odchází Dani Parejo, přichází Ramon Terrats.

90+1
    Hladce prošel do pokutového území Samuel Lino. Před finální přihrávkou je zastaven čistým zákrokem.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Pape Gueye byl neúspěšný v přihrávce do ofenzivní části. Míč proto má na svých kopačkách hostující tým.

89
    Vypadá to, že se duel už jen spíše dohraje okolo poloviny hrací plochy. Zde momentálně kraluje Marcos Llorente.

88
    Výborná práce Moliny, který přečetl pohyb obránce a vybojoval na něm osamocen autové vhazování.

88
    Dnešní utkání sleduje 21 566 diváků.

87
    Trošku lepší je v druhé půli Villarreal, což znovu potvrzuje postupnou kombinací v útoku.

86
    Julián Álvarez sice získal svou aktivitou na obránci balón. Jenomže při této akci si pomohl nedovoleným zákrokem.

85
    Na druhé straně chtěl svou střeleckou dovednost ukázat také Pablo Barrios. Technická rána neletěla do prostoru tří tyčí.

Matyáš Kotlan

Branky: 18. Danjuma (Conde), 37. Koke (vla.) – 20. M. Llorente (Griezmann), 45+5. Sörloth (Barrios)

Karty:   10. Pino (VLR) – 40. Le Normand (ATM), 44. Barrios (ATM), 81. Lino (ATM), 90+4. Simeone (ATM)

Villarreal CF: Conde – Femenía, Bailly, Albiol (C), S. Cardona – Pino (71. Achúmáš), Parejo (90+2. Terrats), Comesaña, Baena (71. Gueye) – G. Moreno (71. Pépé), Danjuma (78. A. Pérez).
    Náhradníci: I. Álvarez – Kambwala, Navarro, Solà.

Trenér: Marcelino.

Atlético Madrid: Oblak – Azpilicueta, Witsel (46. Giménez), Le Normand, Mandava (54. Molina) – M. Llorente, Koke (C) (64. de Paul), Barrios, Lino – Griezmann (78. J. Álvarez), Sörloth (46. Correa).
    Náhradníci: Moldovan, Gomis – Galán, Riquelme, Vermeeren, Simeone, Kostis.

Trenér: Diego Simeone.

Rozhodčí: Cuadra – Ayuso, Iglesias