Trnava – Levice 3:2 (kon.) | Liberec – Litvínov 2:3 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 2:4 (kon.)
Kolín – Pardubice B 0:0 (zruš.) | Frýdek-M. – Jastrzębie 4:2 (kon.) | Plzeň – K. Vary 2:4 (kon.)
Třinec – HC Slovan 8:4 (kon.) | Kladno – McGill Redbirds 4:1 (kon.) | Sparta – Motor ČB 3:0 (kon.)
Banská Bystrica – Vsetín 3:0 (kon.) | Litoměřice – Chomutov 1:2 (kon.) | SHKM Hodonín – Žďár n/S 0:5 (kon.)
Kadaň – Děčín 6:3 (kon.) | Kobra – Vrchlabí 3:7 (kon.) | Mostečtí Lvi – Ústí n/L 3:4 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Cracovia 5:2 (kon.) | Tábor – Jihlava 2:5 (kon.) | Vlci Žilina – Pardubice 2:3 (kon.)
Třebíč – Pardubice B 3:2 (1:0 po s.n.) | Prostějov – Berani Zlín 5:1 (1:2 po s.n.) | Sokolov – Weiden 2:1 (kon.)
Vel. Meziříčí – Technika Brno 1:2 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 1:4 (kon.) | Vyškov – Znojmo 2:3 (kon.)
Opava – Nový Jičín 4:0 (kon.)
po s.n. (1:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:2 (2:0, 0:1, 0:1 - 0:0)
HC Dynamo Pardubice B
Úterý 20.08.2024, 18:00 • Zimní stadion Moravské Budějovice • Přípravné zápasy

Je konec. SK Horácká Slavia Třebíč poráží v přípravném utkání tým HC Dynamo Pardubice B 3:2 po samostatných nájezdech. Dvě branky Třebíče obstarali ještě v prvním dějství Vodný a Dočekal. V tom druhém se Dynamo sice herně zvedlo, ale pálilo do černého jenom jednou. Ve 36. minutě se radoval z dorážky Žalčík. Ten samý hráč pak uklidil čtyři minuty před koncem základní hrací doby kotouč do sítě. Prodloužení vítěze neučilo, ale samostatné nájezdy ano. Ten rozhodující proměnil domácí Vítězslav Brož. (20:31:10)

BROŽ - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým SK Horácká Slavia Třebíč.
    Autorem vítězné branky je VÍTĚZSLAV BROŽ.