Trnava – Levice 3:2 (kon.) | Liberec – Litvínov 2:3 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 2:4 (kon.)
Kolín – Pardubice B 0:0 (zruš.) | Frýdek-M. – Jastrzębie 4:2 (kon.) | Plzeň – K. Vary 2:4 (kon.)
Třinec – HC Slovan 8:4 (kon.) | Kladno – McGill Redbirds 4:1 (kon.) | Sparta – Motor ČB 3:0 (kon.)
Banská Bystrica – Vsetín 3:0 (kon.) | Litoměřice – Chomutov 1:2 (kon.) | SHKM Hodonín – Žďár n/S 0:5 (kon.)
Kadaň – Děčín 6:3 (kon.) | Kobra – Vrchlabí 3:7 (kon.) | Mostečtí Lvi – Ústí n/L 3:4 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Cracovia 5:2 (kon.) | Tábor – Jihlava 2:5 (kon.) | Vlci Žilina – Pardubice 2:3 (kon.)
Třebíč – Pardubice B 3:2 (1:0 po s.n.) | Prostějov – Berani Zlín 5:1 (1:2 po s.n.) | Sokolov – Weiden 2:1 (kon.)
Vel. Meziříčí – Technika Brno 1:2 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 1:4 (kon.) | Vyškov – Znojmo 2:3 (kon.)
Opava – Nový Jičín 4:0 (kon.)
po s.n. (1:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:2 (2:0, 0:1, 0:1 - 0:0)
HC Dynamo Pardubice B
Úterý 20.08.2024, 18:00 • Zimní stadion Moravské Budějovice • Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z hokeje. V úterý 20. srpna je na programu přípravné utkání mezi týmy Horácká Slavia Třebíč a HC Dynamo Pardubice B. Puk bude uveden do hry v 18:00.

SK Horácká Slavia Třebíč: Mičán (Bizoň) – Mareš, Bořuta – Dočekal, Psota, Bittner – Ferda, Svoboda T., Vodný – Kroupa, Stehlík – Svoboda M. , Brož, Lichanec – Svoboda A. – Jaša, Michalčuk, Kuba.
    Trenér: David Dolníček

HC Dynamo Pardubice B: Vondraš, Červinka – Kolář, Chabada, Hebek, Nedelka, Voženílek, Tvrdík, Koudelka – Pavlata, Rákos, Pochobradský – Kaplan, Mikyska, Žálčík – Lichtag, Kaut, Formánek – Kalužík, A. Fiala, Helikar.
    Trenér: Tomáš Jirků.

00:01

00:23
    Dynamo se dostalo po buly na puk a začíná od vlastní branky.

00:56
    Ofsajd na pravé straně zastavuje útočné snažení Třebíče.

01:22
    Stehlík dostal puk na pravou stranu, ale byl sním už za modrou. Slavia musí vyklidit útočné pozice.

01:56
    Dynamo se dostalo na chvíli do středního pásma.

02:13
    Mičán si připsal první zákrok po střele z osy hřiště, ta ale šla jenom do jeho břicha.

02:55
    Puk je za brankou Pardubic a oba celky střídají.

03:09
    Pardubice sice srdnatě bojovaly deset vteřin za brankou Třebíče, ale poté domácí poslali touš do středního pásma.

03:40
    Puk se dostal mimo hrací plochu, ale bylo to s tečí. Hosté mají alespoň buly v útočném pásmu.

04:06
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Třebíč jde hned v úvodu zápasu do vedení. Brankář hostů sice zakročil, ale vyrazil puk jenom před sebe. Tam byl na pravém kruhu najetý MICHAL VODNÝ, který jej poslal forhendem do opuštěné části branky – 1:0.
    04:06 Michal VODNÝ - 1:0

04:56
    Oba týmy si rychle vyměnily držení touše, ale bylo to bez zakončení.

05:26
    Hosté ztratili kotouč na pravé straně a jdou střídat.

06:23
    Třebíč se dostala po pravé straně do třetiny Pardubic a roztahuje útočný deštník.

06:49
    Špatná přihrávka z pravé strany připravila Slavii Třebíč o útočné pásmo.

07:16
    Pardubice se ve snaze o rychlé založení útoku na pravé straně dopustily icingu.

07:26
    Dynamo podruhé v krátkém čase zahrálo jenom na icing.

07:46
    Gólman Pardubic se jenom ohlédl za nepřesným forhendem z osy hřiště. Hosté mohou jít nyní střídat.

08:23
    Michalčuk protečoval na pravé straně straně puk do pásma hostů a tam o něj oba celky bojují na mantinelu.

09:07
    Mičán raději podržel touš ve své lapačce před najíždějícím hráčem hostů.

09:36
    Třebíč sice nahodila puk po levé straně na branku, ale odtud nepřišel přesný kotouč do mezikruží.

10:06
    Ofsajd na levé straně zastavuje na chvíli útočné snažení Pardubic.

10:43
    Hra je nyní plní nepřesností. Třebíč se nyní provinila ofsajdem na levé straně.

11:21
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč:
    HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Svoboda,A..

11:43
    Dynamo se dostalo po buly a roztahuje přesilovkový deštník.

12:06
    Hosté se špatnou přihrávkou připravili o pásmo. Třebíč může jít střídat.

12:26
    Slavia Třebíč dobře napadá rozehrávku hostů.

12:46
    Slavia se dostala na levé straně na puk a v oslabení jej poslala přes všechny lajny.

12:59
    Hvězdy se nyní opět osvobozují.

13:21

13:26
    Puk po teči na levé straně opustil hrací plochu. Bude se vhazovat po pravici Mičána.

13:43
    Hosté se snažili o zpětnou přihrávku zpoza branky, ale ta nenašla nikoho v červeném.

14:26
    Hosté se ve snaze o rychlý kontr dopustili icingu.

15:00
    Jeden z domácích dostal hokejkou do obličeje, ale vylučovat se nebude.

15:18
    Domácí jdou ke konci třetiny do dvoubrankového vedení. MARTIN DOČEKAL sebral na ose puk obránci hostů, najel si na branku a pak forhendem prostřelil brankáře – 2:0. Asistence: Michal Vodný
    15:18 Martin DOČEKAL - 2:0

16:17
    Hosté se opět prezentovali icingem, tentokrát to bylo na levé straně.

16:23
    Postavení mimo hru je tady tentokrát v podání Třebíče.

16:46
    Tentokrát se o icing domácích nejednalo a po chybě rozhodčího se bude vhazovat na středovém kruhu.

16:55
    Gólman domácích Mičán dostal tygřím skokem u levé tyčky puk do své lapačky.

17:11
    Domácí ujeli po levé straně ve dvou, ale byla z toho jenom střela do hrudi gólmana hostů.

18:18
    Pardubice se opět dopustily icingu.

18:33
    Stehlík to zkusil od modré, ale jeho příklep se mezi tři tyč hostů nevešel.

18:53
    Dynamo se dostalo po pravé straně do pásma, ale tam se hosté nedokázali udržet.

19:12
    Necelá minuta do konce a oba celky bojují o touš za brankou Mičána.

19:36
    Michalčuk byl rozjetý na ose, ale puk dostal jenom do špeku.

20:00

První třetina je minulostí. SK Horácká Slavia Třebíč vede po dvaceti minutách hry nad týmem HC Dynamo Pardubice B poměrem 2:0. Branky Třebíče obstarali Vodný a Dočekal.

Další třetina začne přibližně v 18:46.

20:01

20:12
    Domácí vyhráli úvodní buly druhé třetiny a začínají od vlastní branky.

20:26
    Hosté ve snaze o rychlou rozehrávku zahráli jenom na icing.

21:12
    Kalužík dobře napadal rozehrávku Třebíče, domácí se sice dostali z pásma, ale z útočné akce se narodil jenom další ofsajd.

21:27
    Hra je přerušena, jeden z hráčů Dynama zůstává ležet v rohu kluziště.

21:27
    Zraněný hráč odchází z ledové plochy a následuje buly v útočné periodě.

21:53
    Oba celky si rychle vyměnily držení touše, ale bylo to bez zakončení.

22:25
    Buly na levé straně obranného pásma Třebíče se povedlo až na třetí pokus.

22:45
    Po buly se oba celky snaží dostat na kotouč za brankou Mičána.

23:21
    Bořuta si dobře splnil své obranné povinnosti a hokejkou hatí útočnou akci Dynama.

24:01
    Dynamo na začátku druhého dějství ožilo a má další buly v útočné třetině hvězd.

24:26
    Lichanec byl volný na ose hřiště, ale zblízka nedokázal zvednou touš nad beton brankáře Pardubic.

25:12
    Kuba ukázal na levé straně své rychle nohy, ale domácí útočník nenašel forhendem místo u bližší tyčky.

25:43
    Třebíč sice nahodila puk do pásma Dynama, ale po dvaceti vteřinách to je stále bez zakončení.

26:20
    Vondráš se při přesunu betonem dotkl levé tyčky a branka se posunula. V akci jsou nyní ledaři a hra je přerušena.

26:43
    Dynamo se dostalo s toušem po levé straně do pásma Třebíče, ale tam už oba celky dvacet vteřin bojují o černou gumu na mantinelu.

27:11
    Třebíč vyhrála souboj u mantinelu a zakládá postupný útok.

27:43
    Psota byl volný na ose hřiště, ale puk dostal jenom za brusle.

28:06
    Daniel Rákos ujel do rychlého kontru, ale odevzdal na levém kruhu puk kolegovi, který ale pálil jenom do brusle jednoho z domácích.

28:51
    Rákos ztratil touš ve slotu, ale Dynamo se nyní drží v útočném pásmu.

29:14
    Mičán dostal do své lapačky od modré a oba celky mohou jít střídat.

29:34
    Bořuta si u pravé tyčky zpracoval útočníka Dynama a pak dostal puk do své lapačky Mičán.

29:44
    Hrádek to poslal forhendem od modré na branku Mičána, ale ten měl dobrý výhled a dostal černou gumu do své lapačky.

30:03
    Polovina druhého dějství je za námi a Dynamo bojuje o touš za brankou Hvězd.

30:26
    Svoboda byl sice volný na levém kruhu, ale touš se k němu nedostal. Domácí stále drží pásmo.

31:03
    Vondraš se jenom ohlédl na nepřesnou střelou Třebíče z osy hřiště.

31:24
    Rákos si najel rychle na levý kruh, ale prudký touš z pravé strany nedokázal zpracovat.

31:50
    Je tady úmyslný ofsajd Dynana, hra se vrací před Vondraše.

31:56
    Dynamo ve snaze o rychlý kontr zahrálo jenom na zakázané uvolnění.

32:23
    Hosté si sice objeli branku Mičána, ale bylo to bez přesného zakončení.

32:36
    Tomáš Kaut se sice dostal k zakončení po chybě obránce Kališníků na pravém kruhu, ale jeho forhend zamířil jenom mimo.

32:56
    Mičán se stihl přesunout k pravé tyčce na dorážku Dynama, ale ještě před ním poslal volný kotouč do bezpečí obránce Třebíče.

34:11
    Dynamo nyní selhalo v zakončení. Helikar totiž dostal touš na pravou tyčku, ale v naprosté ložence trefil forhendem jenom boční síť domácí branky.

34:21
    Rákos dostal touš z levé strany do slotu, ale forhendem to uspěchal a expedoval kotouč jenom nad břevno.

35:05
    Mičán dostal kotouč do své lapačky před najíždějící dvojicí hostů.

35:21
    Pardubice B právě vstřelily branku!
    Tak teď už domácí po závaru Dynama kapitulovali. Mičán dokázal touš po střele Dynama vyrazit, ale bylo to jenom na levou stranu. Tam byl volný LUKÁŠ ŽALČÍK, který poslal černou gumu do volné části branky – 2:1. Asistence: Tadeáš Kalužík, Jakub Koudelka.
    35:21 Lukáš ŽALČÍK - 2:1

36:27
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice B:
    Rouha – 2 min., podrážení.

36:39
    Třebíč vyhrála buly, ale po něm Dočekal trefil z pravé strany jenom brusli obránce.

37:02
    Slavia se opět dostala do útočného pásma a roztahuje přesilovkový deštník.

37:29
    Psota dostal touš na osu hřiště, ale forhendem našel jenom beton brankáře hostů. Oba celky nyní střídají.

37:49
    Vondraš nevěděl, kde má puk, ale ten před ním srazil obránce Dynama do rohu kluziště.

38:06
    Pardubice se osvobozují.

38:27

38:39
    Slavia začíná do vlastní branky a už v rovnovážném stavu střídá.

39:03
    Necelá minuta do konce třetiny a na puku jsou Hvězdy, které se evidentně nikam neženou.

39:43
    Slavia vysoko napadá rozehrávku Pardubic.

39:58
    Helikar byl volný na ose hřiště, ale k zakončení se nakonec nedostal.

40:00

Další třetina začne přibližně v 19:34.

Druhá třetina je minulostí. SK Horácká Slavia Třebíč vede po čtyřiceti minutách hry nad týmem HC Dynamo Pardubice B poměrem 2:1. Branky Třebíče obstarali ještě v prvním dějství Vodný a Dočekal. V tom druhém se Dynamo sice herně zvedlo, ale pálilo do černého jenom jednou. Ve 46. minutě se radoval z dorážky Žalčík. Za vedení Třebíče je jednoznačně zodpovědný gólman Mičán, který zatím chytá ve velké pohodě.

40:01

40:23
    Dynamo vyhrálo buly a nahodilo do třetiny Kališníků. Ti ale vyhodili poté touš jenom na icing.

40:49
    Rákos se tlačil na ose k zakončení, ale puk k němu přes obránce Třebíče nedoputoval.

41:11
    Slavia Třebíč dostala puk do středního pásma a to nyní domácím stačí.

41:36
    Vondraš se jenom ohlédl po nepřesném zakončení z levého kruhu.

41:46
    Dynamo ve snaze o rychlý kontr opět zahrálo na icing.

42:06
    Dynamo se protečovalo do pásma na pravé straně, ale tam se hosté nedokázali udržet.

42:33
    Mičán se nyní vytáhl proti střele z pravého kruhu, oba celky jdou střídat.

42:42
    Mičán si připisuje další zákrok. Dynamo ale získalo buly v útočném pásmu.

43:05
    Mičán nyní čelil dalšímu nájezdu hostů, tentokrát vytáhl proti forhendovému zakončení zákrok vyrážečkou. Od ní kotouč zamířil do ochranné sítě.

43:36
    Oba celky bojují o touš na delším mantinelu.

43:53
    Puk je za brankou domácích a Třebíč nyní střídá.

44:10
    Jeden z hráčů Dynama upadl na pravém mantinelu, ale podle pana rozhodčího nešlo o faul.

44:56
    Slavia se sice dostala po pravé straně do pásma, ale poté následovala jenom přihrávka rukou.

45:00
    Kroupa – 2 min., podrážení.

Formánek – 2 min., faul kolenem.

45:19
    Třebíč poslala puk přes všechny lajny, hra se vrací před Mičána.

45:35
    Domácí nemohli na levé straně hrát, byli totiž v ofsajdu. Dynamo jde zlobit.

46:03
    Kaut od modré forhendem trefuje jenom beton brankáře Třebíče.

46:17
    Mičán vyrazil touš svou holí proti ostrému pokusu zápěstím z levého kruhu.

46:46
    Chabada dostal puk na pravém kruhu, ale místo mezi betony Mičána nenašel.

46:56
    Třebíč byla na útočném výletu asi deset vteřin a už se musí domácí bránit.

47:24
    Mičán se vytáhl proti střele z pravého kruhu. Oba celky jdou střídat.

47:40
    Třebíč ztratila touš na levém mantinelu, ale hosté se nedomluvili na modré lajně.

48:16
    Slavia měla náznak tlaku, ale Bořuta převzal kotouč až za modrou.

48:40
    Vondraš uklidňuje své beky po zákroku proti střele z vrcholu levého kruhu. Poté jsme viděli náznak emocí, ale ruce zůstaly při tělech hokejistů.

49:03
    Žalčík se dostal na puk na modré a měl volnou cestu, touš ale dostal ve stoje a po přihrávce na křídlo hosté ztratili držení černé gumy.

49:43
    Domácí ztratili kotouč na levém křídle a musí se rychle vracet.

50:16
    Lichanec vysoko napadá rozehrávku Dynama.

50:31
    Nyní je to na ledě boj a ve hře je plno nepřesností.

50:55
    Mičán se natahoval u levé tyčky, ale střele z levého kruhu šla jenom nad břevno.

51:24
    Hvězdy si sice objely branku Pardubic, ale narodila se z toho jenom střela od modré, která trefuje Vondraše do betonu.

52:13
    Jeden z hostů zůstává ležet na levém kruhu, hra je přerušena.

52:17
    Kroupa – 2 min., vysoká hůl.

52:25
    Slavia na začátku oslabení posílá černou gumu přes všechny lajny.

52:53
    Dynamo je na touši a roztahuje útočný deštník.

53:03
    Mičán byl trefen do betonu a domácí se v oslabení osvobozují.

53:26
    Vodný vysoko napadá rozehrávku Dynama.

53:43
    Dočekal zabojoval na ose hřiště a poslal kotouč v oslabení za branku hostů.

53:56
    Oba celky bojují o touš na zadním mantinelu za brankou Hvězd.

Na ledě se odehrála bitka před brankou Kališníků, která trvala dobrých patnáct vteřin.

54:08
    Marek – 5 min., hrubost.

Hrádek – 5 min. + 2 min., hrubost.

54:48
    Mičán dostal střelu od modré do své lapačky. Oba celky jdou střídat.

55:03
    Domácí napadají rozehrávku Dynama za brankou hostů.

55:33
    Domácí dostali na pravé straně touš se štěstím do středního pásma.

55:10
    Domácí se dostali po levé straně do pásma, ale místo mezi betony Vondraše nenašli.

55:49
    Jeden z hráčů Pardubic skončil na zemi u střídačky Kališníků. Pan rozhodčí ale do své píšťalky nefoukl.

55:59
    Hosté srovnávají po závaru před domácí brankou. LUKÁŠ ŽALČÍK zametl forhendem zblízka puk k zadní tyčce – 2:2. Bez asistence.
    55:59 Lukáš ŽALČÍK - 2:2

58:03
    Necelé dvě minuty do konce třetího dějství a na kotouči jsou hosté.

58:33
    Dynamo se nedostalo po pravé straně do útočné třetiny a začíná od vlastní branky.

58:39
    Mičán dostal kotouč do své výstroje a hosté mají buly v útočné periodě.

58:51
    Mičán dostal do své lapačky nahození od modré. Oba celky jsou nyní střídat.

59:03
    Svoboda nedostal přesnou přihrávku na pravý kruh, ale domácí drží pásmo.

59:33
    Hosté vyhodili kotouč přes všechny lajny a nyní nemohou střídat.

59:41
    Vondraš dostal do své lapačky nahození Kališníků z modré lajny.

59:41
    Nedelka – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

59:43
    Třebíč vyhrála buly a roztahuje přesilovkový deštník.

59:59
    Dočekal dostal kotouč k pravé tyčce, ale forhendem napálil kotouč jenom do betonu brankáře hostů.

60:00

Šedesát minut vítěze neurčilo a nás tak čeká pětiminutové prodloužení.

60:01

60:11
    Třebíč vyhrála buly a začíná útočnou akci od vlastní branky.

60:29
    Dočekal nyní promáchl na pravém kruhu.

60:48
    Dynamo ujelo v oslabení do rychlého kontru, ale jejich útočné snažení zastavuje ofsajd na pravé straně.

61:09
    Třebíč ztratila touš na levém mantinelu a hosté se osvobozují.

61:26
    Toto není situace, kterou by chtěl zažívat trenér často. Třebíč v přesilovce zahrála na zakázané uvolnění.

61:36
    Hra vysokou holí, bude se rozehrávat před brankou Třebíče.

61:53
    Domácí ztratili po tlaku útočnou periodu, ale hosté si při kontru špatně přihráli.

62:13
    Dočekal už byl ve středním pásmu, domácí musí vyklidit útočné pozice.

62:53
    Dynamo je na puku za vlastní brankou a nikam nespěchá.

63:30
    Hosté se dostali s pukem až do středního pásma.

63:51
    Bočuta na pravém kruhu napadal rozehrávku Dynama.

64:13
    Dynamo se dostalo po levé straně do pásma Hvězd, ale hosté se nyní vrací až před vlastní branku.

64:43
    Dynamo je ve vlastním pásmu a nikam nespěchá.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Ani prodloužení neurčilo vítěze dnešního vyrovnaného utkání. Jdeme do samostatných nájezdů.