Březová – Petřín Plzeň 1:3 (kon.) | Český Brod – Admira Praha 1:4 (kon.) | Dobrovice – Žižkov 1:5 (kon.)
Frenštát p/R – Zlínsko 0:0 (5:3 po pen.) | Horní Ředice – Živanice 0:2 (kon.) | Hořovice – Přeštice 3:0 (kont.)
Hřebeč – Kladno 1:3 (kon.) | Koloveč – Domažlice 0:7 (kon.) | Kozlovice – Uh. Brod 0:0 (8:9 po pen.)
Králův Dvůr – Loko Praha 1:1 (3:4 po pen.) | Kvasice – Strání 1:3 (kon.) | Mar. Lázně – Most/Souš 0:4 (kon.)
Meteor – Ústí n. L. 0:5 (kon.) | Milín – Vlašim 1:1 (4:3 po pen.) | Přepeře – Varnsdorf 2:3 (kon.)
Psáry – Táborsko 2:10 (kon.) | Rýmařov – Kroměříž 0:6 (kon.) | Soběslav – Povltavská 1:3 (kon.)
Turnov – Zápy 0:4 (kon.) | Velké Hamry – Benátky n/J 0:3 (kon.) | Velvary – Motorlet 2:2 (2:3 po pen.)
Vítkovice – Frýdek-Místek 2:0 (kon.) | Ždírec – Líšeň 0:4 (kon.)
SK Český Brod
1:4 (0:2)
FK Admira Praha
Středa 21.08.2024, 17:30 • Sokolská 895, Český Brod • MOL Cup • 1. kolo

Admira Praha předvedla velmi přesvědčivý výkon, který podtrhl svým hattrickem Pejša, který poslal své spoluhráče po výhře 4:1 do dalšího kola MOL Cupu. (19:45:42)

90+3

78
    Žlutá karta pro tým SK Český Brod (Vokáč).

72
    Střídání v týmu FK Admira Praha:
    ze hřiště odchází Zahálka, přichází Záruba.

71
    Český Brod právě vstřelil branku!
    Autorem branky je SKOŘEPA.

67
    ze hřiště odchází Dobiáš, přichází Burýšek.

62
    Admira právě vstřelila branku!
    Autorem branky je PEJŠA.

60

59
    Žlutá karta pro tým FK Admira Praha (Mráz).

56
    Žlutá karta pro tým SK Český Brod (Müller).

46
    Střídání v týmu SK Český Brod:
    ze hřiště odchází Soukup, přichází Carda,
    ze hřiště odchází Blecha, přichází Ketner.

ze hřiště odchází Lána, přichází Čácha,
    ze hřiště odchází Čížek, přichází Jandovský,
    ze hřiště odchází Koutecký, přichází Horák.

46

45+2

45+1
    Autorem branky je DOBIÁŠ.

42

1

SK Český Brod: Fülöp – Horálek, Soukup, Plucha, Křenek, Václavík (C), Bím, Moravec, Blecha, Müller, Vokáč
    Náhradníci: Přibyl – Skořepa, Carda, Fikejz, Ketner, Kejha

FK Admira Praha: Trojan – Fric, Pejša, Lána, Mráz, Dobiáš, Čížek, Zahálka (C), Rolenec, Kunc, Koutecký
    Náhradníci: Petera, Fanta, Čácha, Jandovský, Burýšek, Záruba, Horák.

Dobrý den, vítám vás u 1/64-finále MOL Cupu mezi Českým Brodem a Admirou Praha. Zápas je naplánován na středu 21.8.2024 v 17:30 hodin.

Český Brod
    Domácí celek nastoupil ke své cestě pohárem v minulém kole, v němž vyzval, klub hrající 4.ligu, Kosmonosy. Hráči z Českého Brodu získali během první půle dvoubrankové vedení po gólech Václavíka a Bíma. Branka druhého zmíněného zařídila jemu a jeho spoluhráčům postup, jelikož ve druhé půli padlo jen po gólu na každé straně. Nejprve využil penaltu domácí Křenek a na druhé straně jí nepohrdl ani Mašek. Český Brod postoupil po vítězství 3:1.

Admira Praha
    Favoritem utkání však zůstává klub z hlavního města. Ten jako účastník 3. ČFL nemusel předchozí kolo hrát, a tak nám o jeho formě může prozradit pouze působení na ligové scéně. Tam má za sebou Admira 1.kole, v rámci kterého se střetla v derby proti Dukle Praha B. Dlouho se zdálo, že 275 fanoušků, kteří navštívili Stadion Na Pecích, opustí utkání bez gólového požitku. To dokázal změnit až ve 4.nastavené minutě Vais, jenž rozhodl o výhře Admiry 1:0. Pražané tak po nejtěsnější možné výhře obsadili 7.příčku a mohou pomýšlet ještě výš, jelikož mají zápas k dobru.

Vzájemné zápasy:
    V rámci poháru dojde ke třetímu měření sil těchto týmů. V roce 2005 došlo ke kontumačnímu vítězství Admiry. O rok později k sobě los svedl celky znova. Tentokrát se již utkání odehrálo a vyhrál Český Brod 3:2. Mezi lety 2009-2010 byly týmy součástí Divize B. Tam nejprve vyhrál Český Brod 2:1, poté si Admira pohlídala domácí odvetu a zvítězila 3:0.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.