Březová – Petřín Plzeň 1:3 (kon.) | Český Brod – Admira Praha 1:4 (kon.) | Dobrovice – Žižkov 1:5 (kon.)
Frenštát p/R – Zlínsko 0:0 (5:3 po pen.) | Horní Ředice – Živanice 0:2 (kon.) | Hořovice – Přeštice 3:0 (kont.)
Hřebeč – Kladno 1:3 (kon.) | Koloveč – Domažlice 0:7 (kon.) | Kozlovice – Uh. Brod 0:0 (8:9 po pen.)
Králův Dvůr – Loko Praha 1:1 (3:4 po pen.) | Kvasice – Strání 1:3 (kon.) | Mar. Lázně – Most/Souš 0:4 (kon.)
Meteor – Ústí n. L. 0:5 (kon.) | Milín – Vlašim 1:1 (4:3 po pen.) | Přepeře – Varnsdorf 2:3 (kon.)
Psáry – Táborsko 2:10 (kon.) | Rýmařov – Kroměříž 0:6 (kon.) | Soběslav – Povltavská 1:3 (kon.)
Turnov – Zápy 0:4 (kon.) | Velké Hamry – Benátky n/J 0:3 (kon.) | Velvary – Motorlet 2:2 (2:3 po pen.)
Vítkovice – Frýdek-Místek 2:0 (kon.) | Ždírec – Líšeň 0:4 (kon.)
FC Kvasice
1:3 (0:1)
FC Strání
Středa 21.08.2024, 17:30 • Hřiště Kvasice • MOL Cup • 1. kolo

Ode mě je to pro dnešní večer všechno, přeji hezký zbytek týdne a třeba zase někdy na počtenou. (20:23:57)

Strání postupuje po výhře nad Kvasicemi 3:1 do druhého kola českého poháru, naopak svěřenci trenéra Chytrého se s letošním MOL cupem loučí.
    V prvním poločase jsme viděli od obou celků velmi aktivní hru, v síti ale skočil jen projektil Jiřího Švrčka, který překonal gólmana Svobodu ranou pod horní tyč – 0:1. Na druhé straně mohl pak srovnat kupříkladu Dušek či Galetka, ale brankář Nemrava svůj tým podržel.
    Do druhé půle vstoupili domácí výborně a zásluhou Ondřeje Slaměníka po rohovém kopu vyrovnali. Kvasice se poté klidně mohly dostat i do vedení, avšak Chytilovu ránu zastavil na brankové čáře obránce hostů a Galetka brankáře Strání neobešel. Svěřenci kouče Tesaříka se z direktu na 1:1 oklepali až asi po deseti minutách a od té doby převzali otěže utkání. Střídající Laivynets sice ještě gól nevstřelil, ale hostující záložník Adam Řihák už brankáře Svobodu překonal – 1:2. O sedm minut později pak zvýšil na konečných 3:1 z pohledu Strání Roman Haša.

Dnešní utkání sledovalo 292 diváků.

90+2

90+1
    V první nastavené minutě drží balon svěřenci trenéra Tesaříka a míč soupeři nepouštějí.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90
    Roman Haša zakombinoval s Miklovičem, který poté vypálil, ale jeho pokus mířil daleko od Svobodovy branky.

90
    Adam Galetka i v devadesáté minutě trápí obranu Strání, tentokrát ale byl donucen k nahrávce zpět do obrany.

89
    Ma druhé straně pálil střídající Zapletal, ale jeho střela mířila vysoko nad branku. Jak prohlásil fanoušek sedící vedle mě, balon letěl až „do kopřiv“.

89
    Jiří Švrček sice ztratil míč, avšak poté jej získal nazpět a prověřil pozornost Svobody.

88
    Dominik Drápal chtěl zrychlit hru nahrávkou za obranu, míč však končí až u gólmana Nemravy.

87
    Slaměník sice mezi třemi hráči Strání přihrál, ale poté balon odkopnul co nejdále Hruboš.

86
    Míč teď ve středu hřiště často střídá svého majitele, akce obou celků postrádají přesnost.

85
    Roman Haša se po pravé straně neprobil a poté fauloval domácího obránce.

84
    Střídání v týmu FC Strání:
    ze hřiště odchází Silnica, přichází Tóth,
    ze hřiště odchází Matúš, přichází Čaňo.

83
    Slaměník velmi dobře doběhl balon a z brankové čáry odcentroval, jeho pobídku ale prodloužil hostující zadák do autu.

83
    Hlavní sudí Labaš přerušuje hru po souboji mezi Galusem a Silnicou, po kterém zůstali ležet na trávníku oba fotbalisté.

82
    Ofenzivní akce domácího celku nebyla úspěšná, to samé se ale dá říci i o útoku Strání.