Třinec – Banská Bystrica 5:2 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Berani Zlín – Trenčín 5:1 (3:0 po s.n.)
Vlci Žilina – Frýdek-M. 1:2 (kon.) | Jihlava – Přerov 7:3 (kon.) | Slavia – VER Selb 3:0 (kon.)
Litvínov – K. Vary 0:3 (kon.) | Kladno – Kassel Huskies 4:1 (kon.) | SHKM Hodonín – Pov. Bystrica 3:6 (kon.)
Cheb – Kadaň 3:2 (kon.) | Děčín – Ústí n/L 3:9 (kon.) | Benátky n/J – Vrchlabí 1:4 (kon.)
Mostečtí Lvi – Kobra 5:4 (po pr.) | Humenné – Košice 2:6 (1:0 po s.n.) | Příbram – McGill Redbirds 1:6 (kon.)
Třebíč – Prostějov 6:4 (kon.) | Vsetín – Nové Zámky 3:4 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 2:1 (kon.)
Sokolov – Litoměřice 3:2 (3:2 po s.n.) | HC Slovan – Mountfield HK 4:2 (kon.) | Zvolen – Kolín 4:3 (kon.)
Opava – Havířov 0:5 (kon.) | Vel. Meziříčí – Žďár n/S 11:4 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 3:4 (2:3 po s.n.)
Vyškov – Technika Brno 6:4 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Řisuty 7:0 (kon.) | Davos – Motor ČB 1:2 (kon.)
Mostečtí Lvi
5:4 (1:2, 1:2, 2:0 - 1:0)
HC Kobra Praha
Čtvrtek 22.08.2024, 18:00 • Sutor aréna • Přípravné zápasy

Prodloužení končí šťastněji pro domácí, když rozhodl Martin Berčík pohlednou rychlou střelou (20:16:39)

64:11 BERČÍK - 5:4

64:11
    Mostečtí Lvi právě vstřelili branku! Od nájezdů nás krásnou střelou vysvobozuje MARTIN BERČÍK. Asistence: Lukáš Kučera

60:01

Třetí třetina nám přinesla převahu domácích a vyrovnání skóre. Nejprve se na začátku třetiny trefil Jakub Zajíček, na konci třetiny v 56. minutě srovnal Vojtěch Král. Bude následovat prodloužení

56:21
    Adam Kubík teď předvedl fantastický zákrok! Na Filipa Vlčka zívala prázdná branka a najednou se tam zjevila jeho lapačka
    55:59 KRÁL - 4:4

55:59
    Mostečtí Lvi právě vstřelili branku! VOJTĚCH KRÁL hrdinou domácích. Po dlouhém odstřelování se nakonec trefil on. Asistence: Petr Horáček

55:28
    Střele Daniela Dudáčka blokoval Adamovi Kubíkovi ještě Jakub Nedvěd. Adama Kubíka nepřekonal

53:15
    V dobré pozici byl Martin Sčislák, netrefuje branku

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 11. Horáček (Nedrda), 37. Zajíček (Nedrda, Kučera), 42. Zajíček (Veselý), 56. Král (Horáček), 65. Berčík (Kučera) – 10. Šťastný (Petrák, Vlček), 11. Petrák (Dudáček, Míšek), 22. Vlček (Tichý, Grauer), 25. Hron

Mostečtí Lvi: Kubík (Kovařík) – Horáček, Nedrda, Seemann, Popela, Rykl, Šulc, Novotný – Kysela, Berčík, Jindra – Zajíček, Kýhos (A), Kučera – Veselý, Procházka, Mical – Pačan, Král, Ščislák (C) – Yailov
    Trenér: Vladimír Růžička

HC Kobra Praha: Hosnedl (Ondrík) – Brotánek, Steiner, Kučera, Grauer, Dudáček, Hron – Vlček, Šťastný (C), Nagy – Houška, Tichý, Rambousek – Míšek, Petrák, Nedvěd – Kulinič, Volf
    Trenér: Milan Vrzal

Rozhodčí: Goltsch – Vozár, Trnka