Linz – FCSB 1:1 (kon.) | RFS Riga – APOEL 2:1 (kon.) | Molde – Elfsborg 0:1 (kon.)
Plzeň – Hearts 1:0 (kon.) | PAOK – Shamrock 4:0 (kon.) | Ludogorec – Petrocub Hîncești 4:0 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Bačka Topola 3:0 (kon.) | Lugano – Beşiktaş 3:3 (kon.) | Dinamo Minsk – Anderlecht 0:1 (kon.)
Jagiellonia – Ajax 1:4 (kon.) | Ferencváros – Banja Luka 0:0 (kon.) | Braga – Rapid 2:1 (kon.)
Maccabi Tel Aviv
3:0 (1:0)
TSC Bačka Topola
Čtvrtek 22.08.2024, 20:00 • Haladás Sportkomplexum, Szombathely • Evropská liga • Play-off

Velmi smolný zápas za sebou mají hráči TSC. Ve 27. minutě obdrželi první gól, ale co se dělo ve zbytku první půle, na to by radši svěřenci Deana Klafuriče rychle zapomněli. Po dvou rychle za sebou jdoucích faulech obdrželi dvě červené karty a museli celý druhý poločas dohrávat v devíti. To je hlavním důvodem, proč se izraelskému celku povedlo ještě dvakrát skórovat a proč má do odvety, která se odehraje za týden na půdě TSC, velmi nadějný náskok 3:0.

Já se s Vámi loučím a přeji klidný zbytek dne. (22:15:09)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 9:1. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 14:10.

90+6

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

85
    Střídání v týmu Maccabi Tel Aviv:
    ze hřiště odchází Turgeman, přichází Shahar.
    83. MADMON - 3:0

83
    Maccabi Tel-Aviv právě vstřelil branku!
    Na centrovaný míč do vápna z kopačky Dana Bitona si naběhl ELAD MADMON a uklidil míč k levé tyči. Asistence: Dan Biton.

81
    Střídání v týmu TSC Bačka Topola:
    ze hřiště odchází Radin, přichází Stanič.

79
    Žlutá karta pro tým TSC Bačka Topola (Milan Radin).

75
    ze hřiště odchází Sissokho, přichází Madmon.

ze hřiště odchází Vlalukin, přichází Jovanovič St,
    ze hřiště odchází Jovanovič Sa., přichází Pantovič.

71
    Žlutá karta pro tým TSC Bačka Topola (Luka Capan).

67
    Žlutá karta pro tým TSC Bačka Topola (Nemanja Petrovič).
    63. PERETZ - 2:0

63
    Centrovaný balón na zadní tyč dostal Dor Turgeman a ještě vracel míč před branku. Tam stál připravený DOR PERETZ a hlavičkou pod břevno upravuje skóre utkání na 2:0. Asistence: Dor Turgeman.

62
    ze hřiště odchází Davida, přichází Zahavi,
    ze hřiště odchází Davidzada, přichází Revivo,
    ze hřiště odchází Layous, přichází Biton.

59
    Žlutá karta pro tým Maccabi Tel Aviv (Issouf Sissokho).

46
    ze hřiště odchází Čirkovič, přichází Pejič.

46

Tadeáš Zeman

Branky: 27. Turgeman (Peretz), 63. Peretz (Turgeman), 83. Madmon (Biton)

Karty:   59. Sissokho (MTA) – 45. Vlalukin (BAC), 67. Petrovič (BAC), 71. Capan (BAC), 79. Radin (BAC)   41. Djordjevič (BAC), 45+1. Banjac (BAC)

Maccabi Tel Aviv: Mishpati – Jehezkel, Shlomo, Asante, Davidzada (62. Revivo) – Peretz (C), Sissokho (74. Madmon), Kanichowsky – Davida (62. Zahavi), Turgeman (84. Shahar), Layous (62. Biton)
    Náhradníci: Melika, Addo, Baltaxa, Bitton, Cohen, Nachmias, van Overeem

Trenér: Žarko Lazetić

TSC Bačka Topola: Ilič – Vlalukin (74. Jovanovič St.), Djordjevič, Stevanovič, Petrovič (C) – Radin (81. Stanič), Capan, Djakovac – Jovanovič Sa. (74. Pantovič), Banjac, Čirkovič (46. Pejič)
    Náhradníci: Jorgič, Simič, Krstič, Lazetič, Mboungou, Milosavljevič, Sos, Vulič

Trenér: Dean Klafurič

Rozhodčí: Gishamer (AUT) – Riedel (AUT), Schreiner (AUT)

Diváci: 270
    Čtvrtek 29.08.2024
    Bačka Topola - Maccabi Tel Aviv 1:5

Branky: 90+2. Mboungou – 2. Addo (Overeem), 6. Addo (Turgeman), 12. Asante, 56. Turgeman (Revivo), 89. Šahar (Revivo)

Karty:   17. Radin (BAC), 22. Stevanovič (BAC), 54. Dakovac (BAC), 90+1. Mboungou (BAC) – 40. Jehezkel (MTA)

Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 3:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:16.