Linz – FCSB 1:1 (kon.) | RFS Riga – APOEL 2:1 (kon.) | Molde – Elfsborg 0:1 (kon.)
Plzeň – Hearts 1:0 (kon.) | PAOK – Shamrock 4:0 (kon.) | Ludogorec – Petrocub Hîncești 4:0 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Bačka Topola 3:0 (kon.) | Lugano – Beşiktaş 3:3 (kon.) | Dinamo Minsk – Anderlecht 0:1 (kon.)
Jagiellonia – Ajax 1:4 (kon.) | Ferencváros – Banja Luka 0:0 (kon.) | Braga – Rapid 2:1 (kon.)
FC Lugano
3:3 (1:1)
Beşiktaş Istanbul
Čtvrtek 22.08.2024, 20:30 • Stockhorn Arena, Thun • Evropská liga • Play-off

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 4:2. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 9:7. (22:43:28)

Je dobojováno. Napínavý duel mezi Luganem a Besiktasem nám nabídl dohromady 6 gólů.

Střeleckou listinu otevřel ve 21. minutě Gedson Fernandes, Lugano srovnalo až ve 34. minutě, kdy skóroval Uran Bislimi. Do kabin se šlo za stavu 1:1.

Ve druhém poločase se prosadil opět Gedson Fernandes, za tři minuty vsítil gól Mutassim Al Musrati. Lugano se ale do zápasu vrátilo, o minutu na 3. gól soupeře rozvlnil síť Renato Steffen a v 63. minutě si dal vlastní gól Gabriel Paulista.

Zápas skončil 3:3 a rozhodne dalších 90 minut na půdě tureckého celku.

90+5

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

85
    Střídání v týmu FC Lugano:
    ze hřiště odchází Mohamed Mahmoud, přichází Daniel Dos Santos.

85
    ze hřiště odchází Uran Bislimi, přichází Mattia Bottani.

84
    Žlutá karta pro tým Beşiktaş Istanbul (Jean Onana).

80
    Dnešní utkání sleduje 5 270 diváků.

76
    Žlutá karta pro tým FC Lugano (Milton Valenzuela).

71
    ze hřiště odchází Ignacio Aliseda, přichází Hicham Mahou.

71
    Střídání v týmu Beşiktaş Istanbul:
    ze hřiště odchází Milot Rashica, přichází Ernest Muçi.

71
    ze hřiště odchází Ciro Immobile, přichází Mustafa Hekimoğlu.
    63. Gabriel PAULISTA - 3:3

63
    Lugano právě vstřelilo branku!
    Autorem vlastní branky je GABRIEL PAULISTA.

62
    ze hřiště odchází Ousmane Doumbia, přichází Anto Grgić.

62
    ze hřiště odchází Shkelqim Vladi, přichází Kacper Przybyłko.

58
    ze hřiště odchází Cher Ndour, přichází Jean Onana.
    56. Renato STEFFEN - 2:3

56
    Autorem branky je RENATO STEFFEN. Asistence: Ignacio Aliseda.

Ondřej Mlčák

Branky: 34. Bislimi (Zanotti), 56. Steffen (Aliseda), 63. Paulista (vla.) – 21. Fernandes (Paulista), 52. Fernandes (Silva), 55. Musrati (Masuaku)

Karty:   47. Doumbia (LUG), 76. Valenzuela (LUG) – 45+2. Ndour (BES), 84. Onana (BES)

Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 4:2. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 9:7.
    FC Lugano: Saipi – Valenzuela, El Wafi, Papadopoulos, Zanotti – Mahmoud (85. Dos Santos), Doumbia (C) (62. Grgić), Bislimi (85. Bottani) – Aliseda (71. Mahou), Vladi (62. Przybyłko), Steffen
    Náhradníci: Osigwe, Mina – Brault, Macek, Mai, Cimignani, Marques

Trenér: Mattia Croci Torti

Beşiktaş Istanbul: Günok (C) – Masuaku, Topçu, Paulista, Svensson – Ndour (58. Onana), Al Musrati – Rafa Silva, Fernandes, Rashica (71. Muçi), Immobile (71. Hekimoğlu)
    Náhradníci: Destanoğlu – Bulut, Sanuç, Uçan, Kılıçsoy, Uysal, Tıknaz, Keles, Terzi

Trenér: Giovanni Van Bronckhorst

Rozhodčí: Krogh – Rasmussen, Bramsen (DEN)

Diváci: 5 270
    Čtvrtek 29.08.2024
    Beşiktaş - Lugano 5:1

Branky: 7. Immobile (Masuaku), 65. Fernandes (Silva), 70. Silva (Rashica), 71. Immobile (Fernandes), 90+2. Ucan (Muci) – 59. Vladi (Aliseda)

Karty:   28. Fernandes (BES), 43. Kilicsoy (BES), 61. Topcu (BES) – 6. Valenzuela (LUG)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 12:4. Střely mimo: 2:3. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:9.