Pjunik – Celje 1:0 (kon.) | Legia – Drita 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Paks 2:2 (kon.)
Panevėžys – New Saints 0:3 (kon.) | Omonia Nikósie – Zirä FK 6:0 (kon.) | Djurgården – Maribor 1:0 (kon.)
Brann – Astana 2:0 (kon.) | Häcken – Heidenheim 1:2 (kon.) | Kodaň – Kilmarnock 2:0 (kon.)
Kluž – Pafos 1:0 (kon.) | Víkingur Reykjavík – UE Santa Coloma 5:0 (kon.) | Rijeka – Olimpija Lublaň 1:1 (kon.)
Fiorentina – Puskás Akadémia 3:3 (kon.) | Kryvbas – Real Betis 0:2 (kon.) | Partizan Bělehrad – Gent 0:1 (kon.)
Wisla Krakov – Cercle 1:6 (kon.) | KÍ Klaksvík – Helsinki 2:2 (kon.) | St Patrick´s – Başakşehir 0:0 (kon.)
Lincoln – Larne 2:1 (kon.) | St. Gallen – Trabzonspor 0:0 (kon.) | Lens – Panathinaikos 2:1 (kon.)
Chelsea – Servette 2:0 (kon.)
Wisla Krakov
1:6 (0:3)
Cercle Bruggy KSV
Čtvrtek 22.08.2024, 20:30 • Reymana Stadium (Krakov) • Konferenční liga • Play-off

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu.
    Přeji Vám hezký zbytek dne.
    (22:32:24)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:15. Střely mimo: 5:2. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 9:15.

Máme za sebou první utkání čtvrtého předkola konferenční ligy, ve kterém hostující Cercle Bruggy přejel domácí Wislu Krakov 6:1.
    Hned v 8. minutě poslal hosty z Belgie do vedení Minda, na nějž o tři minuty později navázal Somers. V minutě 36. zvýšil Ravych a poločasové skóre bylo 0:3.
    Ihned po změně stran se prosadil Denkey, načež v 56. minutě dokonal búra Quattara. Na 0:6 zvyšoval v 83. minutě Olaibe. O minutu později alespoň vstřelil čestný gól domácí Rodado. Nic to však nezměnilo na drtivé porážce domácí Wisly, která prohrála nakonec 1:6.

90+5

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec základní hrací doby.

84
    Visla Krakov právě vstřelila branku!
    Autorem branky je ANGEL RODADO, asistoval mu Angel Baena Perez!!!

83
    Cercle Brugge právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je KAZEEM OLAIGBE!!!

78
    Střídání v týmu Cercle Bruggy KSV:
    ze hřiště odchází Maingue, přichází Popovič.

74
    Agyukum se provinil proti pravidlům a od hlavního rozhodčího si vysloužil žlutou kartu.

71
    ze hřiště odchází Minda, přichází Olaigbe.

71
    Střídání v týmu Wisla Krakov:
    ze hřiště odchází Duarte, přichází Dziedzic,
    ze hřiště odchází Sukiennicki, přichází Alfaro.

62
    ze hřiště odchází Jaroch, přichází Wisniewski,
    ze hřiště odchází Kiss, přichází Gogol.

62
    ze hřiště odchází Erick, přichází Augusto,
    ze hřiště odchází Bruninho, přichází Engwanda.
    56. Abdoul Kadel QUATTARA - 0:5

56
    Autorem branky je ABDOUL KADEL QUATTARA, asistoval mu Alan Minda!!!

47
    Autorem branky je AHOUEKE STEEVE KEVIN DENKEY!!!

46
    ze hřiště odchází Somers, přichází Ouattara.

46
    ze hřiště odchází Starzynski, přichází Baena Perez.

46

Jan Janča

Branky: 84. Rodado (Perez) – 8. Minda, 11. Somers (Bruninho), 36. Ravych, 47. Denkey, 56. Quattara (Minda), 83. Olaibe

Karty:   43. Rodado (WIS), 44. Jaroch (WIS) – 40. Denkey (CRB), 74. Agyekum (CRB)

Wisla Krakov: Broda (B) – Jaroch (62. Wisniewski), Uryga (C), Biedrzycki, Mikulec, Bellapart, Duarte (71. Dzeidzic), Starzynski (46. Baena Perez), Sukiennicki (71. Alfaro), Kiss (62. Gogol), Rodado
    Náhradníci: Chichkan (B), Letkiewicz (B) – Alfaro, Baena Perez, Dziedzic, Gogol, Kutwa, Lasicki, Olejarka, Skrobanski, Wisniewski

Trenér: Kazimierz Moskal

Cercle Bruggy KSV: Warleson (B) – Magnee, Ravych, Miangue (83. Popovič), Nazinho, Agyekum, Erick (62. Augusto), Somers (C) (46. Ouattara), Bruninho (62. Engwanda), Minda (71. Olaigbe), Denkey
    Náhradníci: Delanghe (B), Langenbick (B) – Brunner, Diakite, Efekele, Engwanda, Augusto, Lietaert, Olaigbe, Ouattara, Popovič

Trenér: Miron Muslić

Rozhodčí: Farrugia – Camilleri, Sultana
    Čtvrtek 29.08.2024
    Cercle - Wisla Krakov 1:4

Branky: 78. Augusto (Minda) – 15. Uryga (Duarte), 18. Kiss, 73. Gogół (Rodado), 90+4. Zwoliński (Alfaro)

Karty:   28. Francis (CRB) – 64. Jaroch (WIS), 75. Alfaro (WIS), 90+1. Łasicki (WIS)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 11:2. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 22:10.