Pjunik – Celje 1:0 (kon.) | Legia – Drita 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Paks 2:2 (kon.)
Panevėžys – New Saints 0:3 (kon.) | Omonia Nikósie – Zirä FK 6:0 (kon.) | Djurgården – Maribor 1:0 (kon.)
Brann – Astana 2:0 (kon.) | Häcken – Heidenheim 1:2 (kon.) | Kodaň – Kilmarnock 2:0 (kon.)
Kluž – Pafos 1:0 (kon.) | Víkingur Reykjavík – UE Santa Coloma 5:0 (kon.) | Rijeka – Olimpija Lublaň 1:1 (kon.)
Fiorentina – Puskás Akadémia 3:3 (kon.) | Kryvbas – Real Betis 0:2 (kon.) | Partizan Bělehrad – Gent 0:1 (kon.)
Wisla Krakov – Cercle 1:6 (kon.) | KÍ Klaksvík – Helsinki 2:2 (kon.) | St Patrick´s – Başakşehir 0:0 (kon.)
Lincoln – Larne 2:1 (kon.) | St. Gallen – Trabzonspor 0:0 (kon.) | Lens – Panathinaikos 2:1 (kon.)
Chelsea – Servette 2:0 (kon.)
Racing Lens
2:1 (2:0)
Panathinaikos FC
Čtvrtek 22.08.2024, 21:00 • Stade Bollaert-Delelis, Lens • Konferenční liga • Play-off

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu.
    Přeji Vám hezký zbytek dne.
    (23:04:09)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 3:4. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:17.

Máme za sebou úvodní utkání čtvrtého předkola konferenční ligy, ve kterém domácí Lens porazilo Panathinaikos 2:1.
    Zápas začal nabírat na obrátkách velmi rychle, když se hned ve 4. minutě prosadil domácí Frankowski. Lens však zatrnulo ve 22. minutě, když dostal Medina červenou kartu a oslabil svůj tým. I přes oslabení však dokázalo Lens ve 34. minutě zásluhou Saida jít do dvoubrankového vedení a poločas tak skončil 2:0.
    Na začátku druhé půle hosté snížili, když se v 53. minutě prosadil Ioannidis. Hosté však již nedokázali vyrovnat, a proto si Lens připisuje cennou výhru 2:1.