Celta Vigo – Valencia 3:1 (kon.) | Sevilla – Villarreal 1:2 (kon.)
3:1 (2:1)
Valencia CF
Pátek 23.08.2024, 19:00 • Abanca-Balaídos (Vigo) • Španělská LaLiga • 2. kolo

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 2:2. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:6. (21:16:30)

S pohledem na statistiky se s vámi loučím. Budu se na vás těšit u dalšího top evropského fotbalu. Do té doby se mějte fajn! Na počtenou!

Hlavní rozhodčí Munuera ukončil utkání mezi domácí Celtou Vigo a hostující Valencií, který skončil výsledkem 3:1 pro domácí celek. O poločase domácí vedli 2:1 po gólech Minguezy a Aspase na straně domácích a Lópeze na straně hostů. Aspas navíc dokonce neproměnil pokutový kop. Ve druhé půli jsme viděli tedy jednu branku, kterou vstřelil v 60. minutě Fran Beltrán a rozhodl tak o konečném výsledku. Celta Vigo tak i po druhém zápase zůstává stoprocentní a Valencia si naopak na první body v této sezóně počká.

90+6

90+6
    Dlouhý nákop na Iglesiase končí v zámezí a vhazují hosté.

90+5
    Přihrávka do útoku na Gómeze nebyla přesná, ovšem obránce Celty uklidil míč do autu.

90+3
    Faulem se nyní provinil Almeida a pokračovat bude Celta Vigo.

90+2
    Po faulu jednoho z domácích rozehrávají přímý kop hráči Valencie.

90+2
    Celta Vigo drží míč na vlastní polovině a kombinuje.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Do útoku mířil Pablo Durán, ovšem byl čistě připraven o míč a útočí opět Valencia.

89
    Míč stále drží hráči Valencie na polovině domácích.

88
    V 88. minutě vidí žlutou kartu hráč domácích Jonathan Bamba.

88
    Vhazování pro domácí poblíž půlicí čáry.

87
    Poslední střídání také na straně domácích. Hřiště opouští střelec druhé branky domácích, Iago Aspas, a místo něj naskočí na hřiště Pablo Durán.

86
    Hugo Álvarez zůstává na zemi a je ošetřován.

85
    Valencia se stále drží na útočné polovině, ale její hráči nejsou schopni vystřelit.

84
    Poslední střídání hostů. Hřiště opustil Rafa Mir a na poslední minuty naskočil na hřiště Alberto Marí.

84
    Ten však Valencii zrovna nevyšel a od branky rozehrává Villar.

Josef Ján Horký

Branky: 23. Mingueza (Aspas), 28. Aspas (Mingueza), 60. Beltrán – 14. Di. López (Mir)

Karty:   25. Mingueza (CVG), 78. Dam. Rodríguez (CVG), 88. Bamba (CVG)

Neproměněná penalta: 45+5. Aspas (CVG), brankář Mamardašvili zneškodnil

Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 2:2. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:6.
    Celta de Vigo: Villar – J. Rodríguez (75. Starfelt), Jailson, C. Domínguez – H. Álvarez, Beltrán, Dam. Rodríguez, Mingueza (46. Carreira) – Aspas (C) (87. Durán), Swedberg (65. Bamba) – Douvikas (65. B. Iglesias).
    Náhradníci: Guaita, M. Vidal – Aidoo, A. González, Manquillo, Moriba, Sotelo.

Trenér: Claudio Giráldez

Valencia CF: Mamardašvili – Correia (77. Foulquier), Mosquera, Gąsiorowski, J. Vázquez – Mir (84. Marí), Pepelu (C), Guerra (61. Rioja), Di. López (77. Tejón) – Almeida, Duro (77. D. Gómez).
    Náhradníci: Dimitrievski, Jiménez – Guillamón, Otorbi, Özkacar, R. Abajas, Tárrega.