MAC Budapešť – Kolín 3:2 (kon.) | Spišská N. Ves – Miskolc 6:2 (3:4 po s.n.) | Kopřivnice – Nový Jičín 0:1 (kon.)
Zug – Motor ČB 3:2 (po pr.)
EV Zug
3:2 (2:1, 0:1, 0:0 - 1:0)
Banes Motor České Budějovice
Pátek 23.08.2024, 19:30 • Eishalle Sursee • Přípravné zápasy

Ode mě to bude již pro dnešek všechno a vidíme se zase někdy u dalšího onlajnu. (21:49:21)

Zápas je u konce! Motor prohrává své druhé utkání na turnaji ve Švýcarsku poměrem 2:3 po prodloužení. I tak ovšem český zástupce předvedl dobrý výkon, který mohl potěšit i velmi početnou diváckou podporu, která si do Eishalle v Sursee našla cestu.

64:23
    Zug právě vstřelil branku! Je rozhodnuto! Vítězství Zugu zařizuje přesnou ranou na vyrážečku SVEN SENTELER. Asistence: Andreas Wingerli.

64:00
    Běží poslední minuta prodloužení.

63:30
    Motor získává kotouč a střídá.

62:42
    Zug teď mačká Motor ve svém útočném pásmu, Jihočeši však přestáli hned tři švýcarské šance.

61:56
    Daniel Voženílek mohl rozhodnout. Klouček odolává!

61:23
    Střelecký pokus Zugu končí mimo vymezený prostor branky.

60:35
    Kubíkův střelecký pokus zablokoval jeden z obránců.

60:08
    Kotouč získává Zug.

60:01

Máme za sebou šedesát minut zábavy a čeká nás další příděl! Základní hrací doba přinesla výsledek 2:2 a čeká nás tedy prodloužení.

60:00

59:41
    Zug mohl udeřit v samotné závěru utkání! Fredrik Olofsson si však na brankáře Kloučka nepřišel.