Příbram – Bohemians B 4:0 (kon.) | Chomutov – Táborsko akademie 1:2 (kon.)
FK Příbram
4:0 (2:0)
Bohemians Praha 1905 B
Pátek 23.08.2024, 18:00 • Na Litavce, Příbram • 3. Česká fotbalová liga (A) • 3. kolo

Příbram vyhrála v součtu všech soutěží potřetí v řadě a zároveň zaznamenala první domácí výhru v letošní sezóně, když v obou poločasech vstřelila shodně dva góly. V prvním poločase se prosadili Dominik Vott a Emmanuel Antwi, zatímco po přestávce poté jeho jmenovec Emmanuel Tolno a těsně před koncem krátce po svém vystřídání Filip Zápotočný. Konečný výsledek. FK Příbram 4 Bohemians Praha 1905 B 0. (19:55:11)

90+2

90+2
    V posledních sekundách zápasu viděl žlutou kartu Daniel Roušar.

90
    Nad rámec dnešního utkání byly nastaveny 2 minuty.

89
    Daniel Roušar vysouval na pravé straně hřiště do šestnáctky Jana Kareše, domácí útočník měl ale k míči dále než vybíhající brankář Jakub Kerbach.

87
    Příbram právě vstřelila branku! Domácí FILIP ZÁPOTOČNÝ přišel před pár okamžiky na hrací plochu a nyní zvyšuje na 4:0, když se v blízkosti přední tyče prosadil po pasu z pravého křídla!

85
    Emmanuel Antwi se postavil k rozehrání standardní situace na ose hřiště a z obrovské dálky napřáhl k přízemní střele, která skončila v náručí Jakuba Kerbacha.

84
    Střídání v týmu FK Příbram:
    ze hřiště odchází Dominik Vott, přichází Filip Zápotočný.

83
    Jan Kareš se ocitl v ofsajdu na levém křídle a zřejmě za řeči poté ještě viděl žlutou kartu.

80
    Do konce utkání zbývá odehrát deset minut a Příbram míří za tříbrankového vedení za třemi body.

78
    Útočnou akci pražského celku zastavil ofsajd a ještě je nutné vrátit se k šanci, kterou hosté měli mezi střídáními na obou stranách. Byl to zřejmě kapitán Darek Farkaš, který si naběhl na malém vápně na parádní centr z levé strany, z voleje ale bránu přestřelil!

74
    ze hřiště odchází Jan Vokřínek, přichází Filip Ret.

74
    ze hřiště odchází Emmanuel Tolno, přichází Daniel Roušar.

74
    ze hřiště odchází Ondřej Dohnal, přichází Malsor Ajeti.

72
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B:
    ze hřiště odchází Adam Bárta, přichází Michael Ředina.

72
    ze hřiště odchází Radek Janovský, přichází Jakub Müller.

72
    Emmanuel Tolno a Ondřej Dohnal se pokusili v rychlém sledu vypálit zpoza šestnáctky, střely obou hráčů ale byly dobře postavenou obranou Bohemians zablokovány.

70
    Rozhodčí přerušil dvacet minut před koncem zápasu hru, aby se hráči mohli doběhnout napít.