Lyon – Monaco 0:2 (kon.) | Lille – Angers 2:0 (kon.) | Saint-Étienne – Le Havre 0:2 (kon.)
AS Saint-Étienne
0:2 (0:0)
Le Havre AC
Sobota 24.08.2024, 21:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 McDonald’s • 2. kolo
    67. Arouna SANGANTE - 0:2

67
    Le Havre právě vstřelilo branku!
    Hosté navyšují své vedení! Yanis Zouaoui poslal od rohového praporku přesný centr do vápna, který našel hlavu AROUNA SANGANTEHO a ten i s trochou štěstí prostřeluje vše, co mu stálo v cestě.
    57. Abdoulaye TOURÉ - 0:1

57
    Exekuce pokutového kopu se ujmul ABDOULAYE TOURÉ a suverénně nabídnutou příležitost využívá. Gautiera Larsonneura posílá na opačnou stranu a technickou střelou napíná síť.

Jakub Holínka

Branky: 57. A. Touré (pen.), 67. Sangante (Zouaoui)

Karty:   33. Nzuzi (SET), 41. Cafaro (SET), 58. Larsonneur (SET) – 41. Sangante (LEH), 42. Casimir (LEH), 90. Ndiaye (LEH)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 2:2. Fauly: 4:2.
    AS Saint-Étienne: Larsonneur – Maçon, Batubinsika, Abdulhamíd (C), Nzuzi (46. Appiah) – Tardieu (62. Boakye) – Davitašvili (62. Mouton), Old (85. Aiki), Amougou, Cafaro – Sissoko (78. Wadji).
    Náhradníci: Maubleu – Fomba, Nadé, B. Owusu.

Trenér: Olivier Dall'Oglio

Le Havre AC: Desmas – Négo, Youté, Lloris, Sangante (C) (69. Sabbi), Zouaoui (75. Salmier) – Kíštá (85. Grandsir), Targhalín (69. Soumaré), A. Touré, Joujou – Casimir (69. Ndiaye).
    Náhradníci: Gorgelin – Bouneb, Kuzjajev, Nbenbege Mosengo.

Trenér: Didier Digard