GKS Tychy
1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
SC Marimex Kolín
Sobota 24.08.2024, 13:30 • Zimný štadión Zvolen, Zvolen • Přípravné zápasy

Kozlové poté přidali ve třetí třetině ještě jednu branku z hokejky Petra Gajdy a zvítězili pohodlně 4:1. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:40:27)

59:48
    Poslední útok Kolína byl zastavený na zadním mantinelu.

59:18
    Další zavezení do útočného pásma ubránila obrana Tychy, které se snaží o čestné snížení.

59:00
    Poslední minuta teď už asi můžeme říct tohoto utkání!

58:33
    Je odpískano postavení mimo hru polského celku, vhazuje se ve střední třetině.

58:01
    Kotouč se po ráně od modré čáry nečekaně odrazil v kolínském brankovišti, tam ho ale dokázal jeden z kolínských poslat do bezpečí.

57:37
    Vojtěch Síla zakopl o polskou branku, která se následně vychýlila ze své pozice.

57:27
    Na druhé straně přicházela přihrávka před odkrytou branku, ale nikdo z polského týmu ho nedokázal do sítě dopravit.

56:58
    Kozlové vyváží kotouč zpět do útočného pásma, kde se ale zakončení nedočkali.

56:27
    Polský tým se snaží o snížení skóre, jenže kolínská obrana dnes pracuje skvěle a nepouští Tychy do žádných větších šancí.

55:26
    Sražené zakončení z levé strany trefili ochrannou síť, vhazuje se po pravici Kamila Lewartowskiho.

55:06
    Tychy uklidňuje hru a čeká na vystřídání svých spoluhráčů.

54:42
    Jeden z polských hráčů se snažil překvapit kolínského brankáře zakončením z levého úhlu, Soukup se ale nachytat nenechal.

54:08
    A zůstanou v ní i nadále, protože si zákrok připsal i brankář Kamil Lewartowski.

53:44
    Vojtěch Síla byl podražený za brankou Tychy, jenže ani jeden z hlavních rozhodčích svou pravici nezvedl. Kozlové jsou stále v útočné třetině.

53:17
    Jakub Soukup si připisuje další zákrok a bude se vhazovat po jeho levé ruce.

52:47
    I další útočné snažení borců v bílých dresech dokázala kolínská obrana rychle zastavit.

52:22
    Vysoký padáček skončil až v kolínském obranném pásmu, kde si ho obrana Kozlů zpracovala a posílá ho směrem kupředu.

Matyáš Hampl

Branky a nahrávky: 34. Gościński (Kucharski, Ciura) – 3. Aubrecht (Kloz), 35. Síla (Tůma), 37. Skořepa (Sýkora, Lang), 43. Gajda (Moravec, Tůma)

GKS Tychy: Fućík (31. Lewartowski) – Bizacki, Kaskinen, Bryk, Viinikainen, Ciura (A), Pociecha, Ahola, Sobecki – Paś, Komorski (C), Lyszczarczyk – Larionovs, Monto (A), Viitanen – Drabik, Ubowski, Gościński – Krzyżek, Kucharski, Wróblewski.
    Trenér: Adam Bagiński

SC Marimex Kolín: Soukup (Málek) – Piegl, Sýkora, Křepelka, Husa (A), Hampl, Aubrecht, Tůma, T. Moravec – Lang, Skořepa (C), Dlouhý – Ouřada, Kloz (A), Všetečka – Gardoň, Malínek, Síla – Gajda, Handl, Švec.
    Trenér: Jan Šťastný

Rozhodčí: Vido, Bachúrik – Šebeň, Bezák