Jablonec B – Živanice 3:0 (kon.) | Pardubice B – Ústí n. L. 2:2 (kon.) | Č. Lípa – Most/Souš 3:1 (kon.)
Kladno – Ml. Boleslav B 2:0 (kon.)
FK Jablonec B
3:0 (2:0)
TJ Sokol Živanice
Sobota 24.08.2024, 10:15 • Areál Břízky, Jablonec nad Nisou • 3. Česká fotbalová liga (B) • 3. kolo

Do druhé půle lépe vstoupili hosté. V prvních patnácti minutách si vypracovali několik zajímavých náznaků a drželi jablonecké hluboko na jejich polovině. Pak ale přišla 63. minuta, Max Jarkovský obdržel za urážlivá slova směrem k hlavnímu rozhodčímu červenou kartu a všechny naděje na nějaký bodový zisk pro hosty byl pryč. Zbytek zápasu si jablonečtí pohlídali a na konci ještě završili skóre na konečných 3:0.

Já se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek víkendu. (12:31:36)

Jablonec B právě vstřelil branku!
    Domácím se povedlo využít převahu jednoho muže a definitivně rozhodují o vítězi tohoto utkání. Střelcem branky je DOMINIK BREDA.

81
    Bohužel se nám vrátily technické problémy a nemůžeme Vám psát o aktuální situaci na hřišti. Za komplikace se omlouváme a budeme dělat vše pro to, aby se na poslední minuty vrátilo vše do pořádku.

80
    Jablonečtí se zmocnili míče na polovině soupeře a kombinují zhruba třicet metrů od branky. V posledních minutách jim toto bude ke třem bodům stačit.

79
    Jeden z hostujících hráčů to zkusil přímo na branku, ale Albert Kotlín byl pozorný a střelu doprostřed branky se mu podařilo zneškodnit.

79
    Nedovolený zákrok před velkým vápnem Jablonce znamená standardní situaci pro hosty ze Živanic. Tohle už je místo pro přímé ohrožení branky.

79
    ze hřiště odchází Velich, přichází Malý,
    ze hřiště odchází Makanjuola, přichází Romagnoli.

76
    Centrovaný míč od rohového praporku přinesl závar před brankou Kotlína, ale jablonecká obrana nakonec dokázala vyhlavičkovat míč do bezpečného prostoru.

75
    Hosté se dožadují penalty, ale rozhodčí nechává hru pokračovat. Živanice tak uvedou míč do hry autovým vhazováním.

75
    Žlutá karta pro tým FK Jablonec B (Karban).

73
    Další centr z levé strany na úplně volného hráče na zadní tyči. Střela z voleje ale minula Zimovu branku. Následovat bude odkop.

71
    Po centru na zadní tyč se sám před brankářem zjevil jeden z hráčů Jablonce. Hlavičkový pokus ale nedokázal vtěsnat mezi tři tyče.

70
    Hra je teď velmi rozkouskovaná. Čistého času se hraje velmi málo, a když už se hraje, tak většinou okolo půlící čáry.

68
    Útok po levé straně vedli jablonečtí a po zablokovaném pokusu bude následovat autové vhazování na levé straně.