Uh. Brod – Zlínsko 2:5 (kon.) | Rosice – Slovácko B 3:1 (kon.)
ČSK Uherský Brod
2:5 (1:2)
FC Zlínsko
Sobota 24.08.2024, 16:30 • Orelský stadion, Uherský Brod • 3. Moravskoslezská fotbalová liga • 4. kolo

Ode mě je to pro dnešek všechno, přeji hezký zbytek víkendu a třeba zase někdy na počtenou. (18:52:33)

Fotbalisté Uherského Brodu v příštím kole zamíří na půdu Uničova, Zlínsko pod novým trenérem přivítá na svém stadionu Znojmo.

Utkání čtvrtého kola Moravskoslezské fotbalové ligy mezi Uherským Brodem a Zlínskem končí vysokým vítězstvím hostujících fotbalistů 5:2.
    Jako první se ale radovali domácí hráči, když se po dlouhém autu zprava odrazil balon od bránícího Filipa Jury do sítě – 1:0. Ve 20. minutě dokázal celek z Otrokovic vyrovnat, nerozhodný stav zařídil hostující kapitán Michal Suchý, který se prosadil po rohovém kopu. A Zlínsko se ještě v průběhu první půle dostalo do vedení, když dorazil svou vlastní střelu za záda bezmocného Somberga Vojtěch Pak – 2:1.
    Vstup do druhého poločasu domácí vůbec nepodchytili a hned v 51. minutě prohrávali 1:4, když se prosadili Petr Mirvald a aktivní křídelník Charles Stanley, který po celý zápas trápil na pravé straně bránícího Miklíka. V 68. minutě zápasu sice využil obrovské hrubky brankáře Andrese uherskobrodský Marek Mančík a snížil na 2:4, jenže závěrečné slovo měli znovu hosté, přesněji Jakub Rolinc, který zblízka uklidil míč do odkryté branky po pasu Stanleyho – 2:5.
    ČSK Uherský Brod tak na domácí půdě prohrál se Zlínskem 2:5.

90+2

90+2
    Russmannova nahrávka nebyla přesná, vzápětí jasně fauloval jednoho z domácích obránců Andriiak.

90+1
    Z rohu se Brod neprosadil, útok Samiho na druhou stranu zase čistě zastavil vracející se Obdržálek.

90+1
    Domácí ČSK má ještě k dispozici v jediné nastavené minutě rohový kop.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje jednu minutu.

89
    Hostující obránce Martin Krakovčík fauloval a poté nesportovně zakopnul balon. Žlutá karta je zde na místě.

89
    Martin Zbranek se dobře obtočil kolem dvou obránců Uherského Brodu, ale poté nedokázal v akci pokračovat.

88
    Hostující obránce Jura si pomohl rukami, ale sudí Julínek hru nepřerušil.

87
    Po dlouhém autovém vhazování Suchý odhlavičkoval balon jen k noze Michaela Pochylého, jehož rána z voleje ale skončila nad brankou.

87
    Votavův centr ale byl příliš nízký a Krakovčík jej dokázal odvrátit.

86
    Střídající Yehor Andriiak u postranní čáry jasně fauloval Sedláčka a Brod má k dispozici standardní situaci.

85
    Střídání v týmu FC Zlínsko:
    ze hřiště odchází Charles Stanley, přichází Yehor Andriiak,
    ze hřiště odchází Jakub Rolinc, přichází Martin Zbranek.

84
    Za svůj teatrální pád v šestnáctce Brody dostává žlutou kartu hostující Charles Stanley.

84
    Studeného velmi dobře ubránila obrana Brodu, to samé se ale dá říct i o akci Votavy.

83
    Brejk na druhou stranu zastavil čistým zákrokem hostující stoper Michal Suchý.

Matěj Skula

Branky: 4. Jura (vla.), 68. Mančík – 20. Suchý, 37. Pak, 47. Mirvald, 52. Stanley, 80. Rolinc

Karty:   76. Sedláček (UBR) – 72. Dano (OTR), 84. Stanley (OTR), 89. Krakovčík (OTR)

ČSK Uherský Brod: Somberg – Votava, Pus, Miklík, Lorenc, T. Šipoš (46. Vrbka), Mančík (75. Sedláček), Novotný (62. Obdržálek), Leskovjan, Flasar (C) (75. Pochylý), Bulko (62. L. Šipoš)
    Náhradníci: Kohoutek

Trenér: Miroslav Ondrůšek

FC Zlínsko: Andres – Mirvald (62. Krakovčík), Suchý (C), Jura, Russmann, Pernatskyi, Dano, Weber (73. Studený), Stanley (85. Andriiak), Pak (73. Sami), Rolinc (85. Zbranek)
    Náhradníci: Jílovec

Trenér: Pavel Býma

Rozhodčí: J. Julínek – A. Černoevič, S. Vejtasa