Eisbären – Vítkovice 2:7 (kon.) | Nitra – Košice 2:3 (kon.) | Třinec – Trenčianské Teplice 6:2 (kon.)
Eisbären – Nitra 4:10 (kon.) | Košice – Třinec 4:5 (kon.) | Vítkovice – Trenčianské Teplice 3:2 (kon.)
Eisbären Juniors Berlin
2:7 (1:1, 0:4, 1:2)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 24.08.2024, 08:00 • MFH Ostrava • Ostrava Hockey Cup

První zápasy dnešního dne už znají svého vítěze. Zde na Multifunkční hale zvítězili vysoko 7:2 hráči Vítkovic, když největší porci gólů přidali ve druhé třetině. Tím si připisují do tabulky další body, díky kterým se bodově srovnávají s Třincem a Berlínem. Turnaj ale pokračuje, už v jedenáct hodin nás čeká utkání právě Třince s Trenčianskými Teplicemi. Nenechte si ho ujít. (10:16:10)

Nejlepší hráči zápasu:

Eisbären Juniors Berlin – VALENTIN GEIBEL
    HC Vítkovice Ridera – LADISLAV SVOZIL

59:45
    Hosté půjdou do tří, za zdržování hry – vyhození kotouče, je vyloučen Burjetka.

59:28
    Domácí se přesunují ke Kubinovi, ten má ale dobrý výhled.

59:20
    Vítkovičtí se drží kotouče.

58:40
    Za hrubost je vyloučen hostující Hrabina.

56:39
    Vítkovičtí krouží útočným pásmem, dobře to myslel Douda, ale skóre se nemění.

56:00
    Hosté mají puk pod kontrolou, Geibel je v pohotovosti.

55:08
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Hosté se usadili bez větších potíží v útočném pásmu, po nahrávce Szarowskiho zatěžuje konto Berlína další brankou JAKUB KUČERŇÁK – 2:7. Asistence: Ondřej Szarowski.

53:50
    Na trestné lavici je rušno, za hrubost je vyloučen domácí Treinis na 5 + do konce utkání, Tschwanoe pak na dvě minuty za hrubost. Za vítkovické bude pykat Hrabina na dvě minuty za hrubost. Hosté hrají přesilovku pat na čtyři.

53:34
    Kučerňák pálil zprava, ale jen do gólmana.

53:14
    Varga zavezl kotouč až do pásma, hosté se za ním přesunují.

52:41
    Bojuje se v útočném pásmu Vítkovic.

51:59
    Vítkovice v pásmu, Noga se rozpřáhl od modré, ale Geibelovy betony byly připraveny.

51:32
    Hraje se na obě strany.

51:07

50:40
    Puk za opět ze Geibelem.

50:26
    Hurbanek zprava přestřeluje vítkovickou klec.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 11. Kuhn (Stracke), 43. Matz (Kuhn, Maurer) – 11. Svozil, 29. Stryczek (Rončka, Svozil), 30. Kusak (Szarowski), 33. Svozil, 33. Hrabina (Š. Šebesta), 41. M. Šebesta, 56. Kučerňák (Szarowski)

Eisbären Juniors Berlin: Geibel (Wolter) – Stracke, Matschob, Göthe, Obukhov, Wolfsteiner – Kuhn, Matz, Tschwanow, Dierichen, Maurer, Hurbanek, Puttkammer, J. Menzel, Schweigert, Enk, Treinis, Pagel, Rogge, Ginzburg, S. Menzel
    Trenér: Rumid Masche

HC Vítkovice Ridera: Kubina (Oprchalský) – Noga, Lyčka, Rattman, Szarowski, Zatloukal, Burjetka, Muczka, Varga – Svozil, Stryczek, M. Šebesta, Š. Šebesta, Hrabina, Janošek, Douda, Kučerňák, Kusak, Juroš, Rončka, Vítězslav Glos
    Trenér: Darek Sránský

Rozhodčí: Janda – Chamrád, Goláň