Admira Praha – Hostouň 1:0 (kon.) | Plzeň B – Č. Budějovice B 0:3 (kon.) | Povltavská – Písek 4:0 (kon.)
FK Admira Praha
1:0 (1:0)
TJ Sokol Hostouň
Neděle 25.08.2024, 10:15 • Na Pecích, Praha-Kobylisy • 3. Česká fotbalová liga (A) • 3. kolo

90+7
    Konec zápasu. (12:13:18)

90+5
    Nyní se už hraje nad rámec nastaveného času. Domácí mají k dispozici vhazování na své polovině.

90+3
    Žlutá karta pro tým TJ Sokol Hostouň (David Čížek).

90+3
    V poklidném tempu se utkání dohrává. Ani jeden celek se už do šancí nežene.

90+2
    Střídání v týmu FK Admira Praha:
    ze hřiště odchází Zahálka, přichází Rolenec.

90+2
    Hostující brankář rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

89
    Balon se sice dostal před branku, nicméně rána bez přípravy končí vedle branky. Slanina bude rozehrávat.

87
    Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň:
    ze hřiště odchází Dieguinho, přichází Novák.

87
    Domácí fotbalisté si vypracovali další zajímavou příležitost, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit za cenu rohového kopu.

85
    Hostující celek hraje o deseti, což značně komplikuje jeho snahu o vyrovnání.

84
    Admira pokračuje v aktivní hře, pokouší se něco vymyslet na útočné polovině, ale čeká na výraznější šanci.

81
    Hosté vybojovali po faulu Admiry rozehrávku na polovině hrací plochy.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, stále vede domácí celek o jednu branku, jelikož proměnil pokutový kop.

79
    ze hřiště odchází Kytka, přichází Klimeda,
    ze hřiště odchází Hucek, přichází Uhlíč.

79
    Žlutá karta pro tým TJ Sokol Hostouň (Vít Kolář).

79
    Obrázek hry je poslední minuty stejný, domácí hráči kontrolují hru, jsou aktivnější a hosté se nemohou prosadit.