Hr. Králové B – Chlumec n/C 2:1 (kon.) | Liberec B – Kolín 3:2 (kon.) | Benátky n/J – Zápy 0:0 (kon.)
Brozany – Ústí n/O 2:2 (kon.)
SK Sokol Brozany
2:2 (0:0)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Neděle 25.08.2024, 17:00 • Brozany • 3. Česká fotbalová liga (B) • 3. kolo

Je dobojováno! Po bezbrankovém prvním dějství jsme se po změně stran gólů dočkali. V 54. minutě se ve vápně nejlépe zorientoval Martin Jindráček, z otočky umístil míč přesně k zadní tyči a poslal Brozany do vedení. Ústí nad Orlicí ale krátce nato odpovědělo chytrou ranou Jana Bednáře z přímého kopu a o dalších pět minut později se hosté dokonce dostali do vedení po ráně Jana Součka z voleje. Domácí se ale v závěru dočkali alespoň vyrovnání, když si centr do vápna srazil hlavou do vlastní sítě Michal Zvolánek. Utkání tak končí remízou 2:2 a oba týmy berou po bodu. (19:00:14)

90+3

90+1
    Dnešní utkání sleduje 250 diváků.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec řádné hrací doby.
    89. ZVOLÁNEK - 2:2

89
    Brozany právě vstřelily branku!
    Domácí přeci jen v závěru vyrovnávají! Centr z přímého volného kopu z levé strany si ve vápně sráží hlavou do vlastní branky MICHAL ZVOLÁNEK – 2:2!

87
    Pro míč si až na hranici vápna došel Jakub Tlustý a svírá míč do náručí.

85
    Nadějně vyhlížející akci domácích zastavuje dobrým obranným zákrokem ve vlastním vápně Patrik Chleboun.

84
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí:
    ze hřiště odchází Hoffman, přichází Kuja.

81
    Domácí se ženou za vyrovnáním, hosté se ale již soustředí převážně na obranu a zatím jsou v obraně pozorní.

81
    Žlutá karta pro tým SK Sokol Brozany (Bubeníček).

78
    Střídání v týmu SK Sokol Brozany:
    ze hřiště odchází Douděra, přichází Bubeníček,
    ze hřiště odchází Černý, přichází Málek.

77
    Žlutá karta pro tým TJ Jiskra Ústí nad Orlicí (Zvolánek).

76
    Po ostrém zákroku MIchala Zvolánka mají domácí k dospozici standardku z větší vzdálenosti.

73
    Po závaru před brankou se dostal k odraženému míči Martin Jindráček, jeho střelu ale dokázala obrana hostů na poslední chvíli zablokovat.

72
    Žlutá karta pro tým SK Sokol Brozany (Soungole).

71
    Postavení mimo hru zastavuje útočnou akci Brozan. Hrát mohou hosté a ti se nikam neženou.