Karviná B – Hlubina 4:0 (kon.) | Brno B – Strání 1:4 (kon.) | Zlín B – Kroměříž 0:2 (kon.)
Znojmo – Frýdek-Místek 1:4 (kon.)
FC Zlín B
0:2 (0:1)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Neděle 25.08.2024, 16:303. Moravskoslezská fotbalová liga • 4. kolo

Fotbalisté Hanácké Slavie Kroměříž jsou po sestupu z druhé ligy v MSFL dál stoprocentní, na hřišti zlínské rezervy vítězí 2:0 po krásných trefách Davida Moučky. Ten otevřel ve 12. minutě skóre tvrdou střelou k tyči z 20 metrů a v 81. dorazil z úhlu pod břevno trestný kop. Svěřenci zlínského odchovance Romana Dobeše tak odvezli všechny body na Hanou. (18:22:22)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 3:5. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 19:12.

90+4

90+4
    Jeleček dal před postupem do brejku přednost podržení míče, přihrál pod sebe Křížovi a ten byl faulován.
    90+3. Dostál podržel hosty při rohovém kopu

90+3
    Po rohovém kopu musel Dostál poprvé po změně stran zasahovat, reflexivně vyráží prudkou hlavičku na zadní tyči.

90+2
    Odkop tečovaného míče kroměřížským obráncem přišel pozdě, je tu roh pro Zlín B.

90+1
    Střídání v týmu SK Hanácká Slavia Kroměříž:
    ze hřiště odchází Lukáš Holík, přichází Oldřich Buksa.

90+1
    Další ošetřování hostů natahuje čas na opačné straně hřiště.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Přerušení nebylo dlouhé, po rychlém obstřiku za postranní čarou se hostující hráč hlásí zpět do hry.

89
    Lukáš Holík (Kroměříž) dostává žlutou kartu.

89
    Masér míří z kroměřížské lavičky do nejvzdálenějšího bodu hřiště, kde sedí jeden z fotbalistů Hanácké Slavie.

88
    Fauly jsou pískány během pár vteřin na obě strany a do útoku míří opět hosté.

86
    Střídání v týmu FC Zlín B:
    ze hřiště odchází Dalyn Červinka, přichází Martin Frolek,
    ze hřiště odchází Patrik Brandner, přichází David Grygera.

86
    Hosté se z rohu neprosadili a nakonec jim míč odskakuje za čáru.

85
    První rohový kop po změně stran vybojovala Hanácká Slavia.

84
    Domácí pod tlakem museli couvat přes tři čtvrtiny hřiště a vrátit míč až k Bachůrkovi.
    81. David MOUČKA - 0:2