Mallorca – Sevilla 0:0 (kon.) | Rayo Vallecano – Barcelona 1:2 (kon.)
RCD Mallorca
0:0 (0:0)
Sevilla FC
Úterý 27.08.2024, 19:00 • Visit Mallorca Estadi (Palma de Mallorca) • Španělská LaLiga • 3. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalších přenosů napočtenou! (21:07:25)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 5:6. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 15:10.

Je dobojováno! Diváci na Mallorce se dnes branky nedočkali a oba celky tak berou po remíze 0:0 bod. Druhý poločas již snesl přísnější měřítko než ten první, k vidění bylo i několik gólových šancí, gólmani ale dnes zůstali nepřekonáni. Za hosty měl největší šanci ke skórování krátce po změně stran Djibril Sow, z úrovně penalty ale branku těsně minul. Za Mallorcu mohl po nešťastném odrazu hostů udeřit Vedat Muriqi, tváří v tvář Nylandovi ale neuspěl. V 89. minutě byl za prupovídky směrem k hlavnímu sudímu vyloučen hostující Saúl Ñíguez a musel předčasně pod sprchy.
    Mallorca se v příštím ligovém kole představí na půdě nováčka z Leganes, Sevilla doma přivítá Gironu.

90+5

90+4
    Centr od rohového praporku končí v náručí Orjena Nylanda a hlavní sudí se již kouká na hodinky.

90+4
    Samu Costa poslal křižný přízemní pas přes celé vápno na Takuma Asana, před ním ale na poslední chvílí odvrací míč na roh Adria Pedrosa.

90+3
    Dlouhý nákop Daniela Rodrígueze si obrana Sevilly pohlídala a získává míč do své moci.

90+1
    Střídání v týmu Sevilla FC:
    ze hřiště odchází Chidera Ejuke, přichází Lucien Agoumé.

90
    Hlavní rozhodčí Alejandro Muñiz nastavuje 4 minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Saúl Ñíguez fauloval a po odpískání si směrem k hlavnímu sudímu neodpustil sérii nadávek a vidí rovnou červenou kartu!

88
    Djibril Sow na polovině hřiště zezadu podrazil Daniela Rodrigueze a po zásluze vidí žlutou kartu.

87
    V závěru zápasu se zase o něco více dopředu tlačí fotbalisté Sevilly, obrana Mallorcy je ale pozorná

85
    Martin Valjent to přehnal s důrazem a na polovině hřiště srazil k zemi Isaaca Romera. Míč mají v držení hosté.

83
    Rohový kop v podání Mallorcy končí v moci obránců Sevilly.

82
    Střídání v týmu RCD Mallorca:
    ze hřiště odchází Sergi Darder, přichází Marc Domènech,
    ze hřiště odchází Vedat Muriqi, přichází Abdón Prats.
    82. Isaac Romero jen o centimetry míjí pravou tyč domácí brány.

82
    Isaac Romero si pár metrů za vápnem převzal míč, hodil si jej na levačku a jeho přízemní střela jen o centimetry míjí pravou tyč domácí branky!