Chomutov – Třebíč 3:4 (0:2 po s.n.) | Mountfield HK – HC Slovan 6:3 (kon.) | Skalica – Pov. Bystrica 7:1 (kon.)
Přerov – Nové Zámky 0:1 (kon.) | Jihlava – Tábor 7:2 (kon.) | Plzeň – Kladno 4:2 (kon.)
Vítkovice – Olomouc 2:5 (kon.) | Litoměřice – Sokolov 4:2 (kon.) | Vrchlabí – Pardubice B 0:0 (zruš.)
K. Vary – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 5:1 (kon.) | SHKM Hodonín – Technika Brno 5:7 (kon.)
Opava – Kopřivnice 4:2 (kon.) | Kadaň – Cheb 3:4 (0:1 po s.n.) | Mostečtí Lvi – Děčín 5:1 (kon.)
Val. Meziříčí – Vsetín 3:2 (3:1 po s.n.) | Benátky n/J – Kralupy n. Vltavou 1:0 (kon.) | Ústí n/L – Řisuty 5:3 (kon.)
Prešov – Cracovia 4:0 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Vlci Žilina 4:3 (po pr.) | Příbram – Kobra 5:3 (kon.)
Nitra – Vsetín 5:2 (kon.) | Jastrzębie – Frýdek-M. 4:0 (kon.) | Vel. Meziříčí – Vyškov 0:2 (kon.)
Lausanne – Liberec 5:6 (po pr.)
JKH GKS Jastrzębie
4:0 (3:0, 1:0, 0:0)
HC Frýdek-Místek
Úterý 27.08.2024, 18:00 • Hala Jastor, Jastrzebie-Zdroj • Přípravné zápasy

Polský celek oplatil svému soupeři prohru z Polárky, dnes nepovolil českému prvoligovému týmu ani gól a zvítězil 4:0. (20:22:07)

47
    Polský semifinalista ani tuto početní výhodu nevyužil. Stav zůstává stejný jako na začátku třetí třetiny.

45
    Slezané jsou po delší době znovu ve čtyřech. Domácí GKS si zahraje další dvouminutovou přesilovku, třetí v utkání. Frýdek-Místek oslabil Haas za sekání.

41

40

35
    Frýdek-Místek toto oslabení přežil bez inkasovaného gólu.

33
    Domácí mohou vstřelit pátý gól, budou mít výhodu jednoho muže v poli po vyloučení Matiaška za hákování.

22
    Jastrzębie právě vstřelilo branku!
    Další nepříjemná situace hned na startu druhé třetiny, protože Frýdek-Místek počtvrté inkasoval a prohrává 0:4. Autorem tohoto gólu je MARK KALEINIKOVAS. Asistence: Emil Bagin.

21
    Rysi na začátku druhé třetiny dohrávali přesilovku, ale tu nevyužili. Už se znovu hraje v plném počtu.

21

20

19
    Přesilovku si zahrají také hráči českého celku, protože za katr usedl Dawid Wawrzkiewicz za podrážení. Frýdek-Místek bude mít dvouminutovou početní výhodu.

17
    S Frýdkem-Místkem to nevypadá vůbec dobře, domácí rychle zaútočili a zvýšili na 3:0 SAMUELEM PETRÁŠEM.

14
    Domácí se podruhé prosazují. Opět to bylo při hře v plném počtu. Jastrzebie vede 2:0 po trefě MACIEJE URBANOWICZE. Asistence: Jan Sołtys.

13
    Slezané první oslabení v utkání přežili bez ztráty gólu.

11
    Domácí si zahrají první přesilovou hru a to o délce dvou minut, na trestnou lavici usedl Marosz za sekání.

4
    Polský tým se dostává do vedení! Při vyrovnaném počtu hráčů na ledě překonal brankáře Švančaru JAN SOŁTYS. Asistence: Samuel Petráš, Maciej Urbanowicz – 1:0.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 4. Sołtys (Petráš, Urbanowicz), 14. Urbanowicz (Sołtys), 17. Petráš, 22. Kaleinikovas (Bagin)

JKH GKS Jastrzębie: Lackovič (Miarka) – Kunst, Hanzel, Makela, Ronkainen, Žurek, Bagin, Górny, Onak – Urbanowicz, Petráš, Sołtys – Kaleinikovas, Kuru, Pulkkinen – Kasperlík, Kiełbicki, Král – Wawrzkiewicz, Šlusarczyk, Nalewajka.
    Trenér: Kaláber.

HC Frýdek-Místek: Švančara (Petrík) – Haman, Havránek, Pacalaj, Zbořil, Hrbas, Výtisk, Andrle, Homola – Svačina, Veselý, Klimek – Haas, Marosz, Ostřížek – Ramik, Macháček, Kozlík – Matiaško, Šilar, Půček.
    Trenér: Hrnčár.

Rozhodčí: Kaczmarek, Brekse – Sztwiertnia, Zak.