Bohemians B – Povltavská 1:0 (kon.) | Písek – Admira Praha 0:0 (kon.) | Petřín Plzeň – Domažlice 0:4 (kon.)
Motorlet – Chomutov 1:1 (kon.) | Dukla B – Plzeň B 2:0 (kon.) | Příbram – Č. Budějovice B 2:1 (kon.)
Táborsko akademie – Loko Praha 3:0 (kon.)
FK Dukla Praha B
2:0 (1:0)
FC Viktoria Plzeň B
Středa 28.08.2024, 18:00 • Fotbalový stadion SC Olympia Radotín (Praha) • 3. Česká fotbalová liga (A) • 17. kolo

Domácí ve druhém dějství přidali ještě jednu branku, o kterou se postaral Alexandr Magdi. Hosté v závěru drželi balon, ale žádnou velkou šanci si nevypracovali, a tak si připisují další porážku do tabulky. To naopak pražská Dukla si polepšila a vyhoupla se na šestou příčku. (20:21:48)

90+2
    Roman Holiš právě obdržel žlutou kartu.

90
    Hlavní rozhodčí prodlouží dnešní utkání ještě o 3 minuty.

88
    Domácí kontrolují závěr zápasu a k ničemu teď nepouští fotbalisty Plzně.

83
    Rezerva Plzně se snaží se zápasem ještě něco udělat, ale naráží na spolehlivou obranu domácích.

79
    Střídání v týmu FK Dukla Praha B:
    ze hřiště odchází Doda, přichází Prior,
    ze hřiště odchází Kožený, přichází Pančev.

Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B:
    ze hřiště odchází Doubek, přichází Toman.

73
    Obrovskou šanci nyní svou hlavičkou spálil jeden z domácích útočníků!

69
    ze hřiště odchází Stauber, přichází Šmíd.

67
    Právě probíhá pauza na pití.

65
    Doda dostává žlutou kartu zřejmě za protesty.
    61. MAGDI - 2:0

61
    Dukla B právě vstřelila branku! Alexandr Magdi posílá Duklu do dvoubrankového vedení.

57
    Tento střelecký pokus neměl parametry na to, aby ohrozil bránu domácích.

52
    Michal Svoboda teď poslal ošklivým skluzem na zem svého soupeře. Rozhodčí uděluje hříšníkovi za tento zákrok žlutou kartu.

48
    Hostující hráči vstoupili do druhého dějství aktivněji.

46

První poločas nám toho moc nenabídnul. Oba týmy se v prvním poločase potýkaly s velkým množstvím nepřesností. Až v nastavení z první větší šance skóroval Filip Špatenka.