Teplice B – Benátky n/J 4:2 (kon.) | Most/Souš – Liberec B 1:2 (kon.) | Ústí n. L. – Jablonec B 4:0 (kon.)
Ústí n/O – Pardubice B 1:0 (kon.) | Brozany – Kolín 3:0 (kon.) | Chlumec n/C – Živanice 1:2 (kon.)
Zápy – Hr. Králové B 3:0 (kon.) | Ml. Boleslav B – Č. Lípa 1:1 (kon.)
SK Zápy
3:0 (0:0)
FC Hradec Králové B
Středa 28.08.2024, 18:003. Česká fotbalová liga (B) • 17. kolo

Domácí fotbalisté zaslouženě vyhrávají tento zápas a získávají tři body do tabulky. (20:24:24)

90+3

90+2
    Hostující celek se usadil na polovině soupeře, kde se pokouší něco vymyslet. Dvě střely následovaly, ale brankář Řehák je vyznamenal.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

90
    V poklidném tempu se utkání dohrává.

89
    Zápy právě vstřelily branku!
    TOMMY WEIS v samotném závěru zápasu využil svou šanci a navyšuje náskok domácího celku.

88
    Domácí vybojovali volný kop na útočné polovině.

87
    Střídání v týmu FC Hradec Králové B:
    ze hřiště odchází Marek Kadmas, přichází Tomáš Kareš,
    ze hřiště odchází Jan Mahr, přichází Vojtěch Blazek.

86
    Střídání v týmu SK Zápy:
    ze hřiště odchází Jakub Mareš, přichází Tommy Weis.

85
    Po delší době se do střelecké pozice dostal domácí celek, ale obrana Hradce si dokázala poradit.

84
    Hradečtí zjednodušili hru, nyní jsou aktivnější a pokouší se něco vymyslet na polovině soupeře.

82
    Hostující klub rozehrává na své polovině, ale moc času už nemá na nějaké výraznější zdramatizování zápasu.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v tomto zápase, rozehrávat bude od své branky gólman Čábelka.

78
    Domácí fotbalisté mají tento zápas velmi dobře rozehraný, navíc i v soubojích jsou aktivnější.

78
    Zápy se zkouší vrátit k aktivní hře a pokouší se vypracovat si šanci z přímého kopu. Rána na branku to nebyla, a tak může pokračovat kombinační hra.

78
    ze hřiště odchází Kristian Zbrožek, přichází Filip Zoubek,
    ze hřiště odchází Ondřej Kocourek, přichází Kyrylo Nazarenko,
    ze hřiště odchází Nikita Khrolenok, přichází Miroslav Petrlák.

76
    Zajímavou šanci měl nyní Hradec Králové, ale střelecký pokus míří přesně do tyče. Brankář na tento balon nedosáhl.

73
    ze hřiště odchází Vítek Šimon, přichází Tomáš Fejgl,
    ze hřiště odchází David Jurčenko, přichází Matěj Hampl.

71
    Hradečtí fotbalisté dokázali propracovat na útočnou polovinu, ale obrana byla pozorná.

70
    Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, domácí fotbalisté mají dvoubrankový náskok, ale nyní se musí bránit tlaku soupeře.

70
    Žlutá karta pro tým SK Zápy (Jiří Duben).

68
    ONDŘEJ KOCOUREK se prosazuje a domácí fotbalisté mají díky jeho přesnému zásahu dvoubrankový náskok.

66
    Fotbalisté rezervy Hradce Králové se usadili na polovině soupeře a pokouší se něco vymyslet.

64
    Žlutá karta pro tým SK Zápy (Tomáš Matějka).

64
    Ani jeden celek se nemůže propracovat do střelecké pozice, souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy.

62
    Vhazování vybojoval domácí celek na útočné polovině, zatím se marně pokouší navýšit své vedení.

60
    Další zajímavý střelecký pokus byl zblokovaný, dobře si poradila obrana domácího klubu.

59
    Obrázek hry je poslední minuty stejný, domácí fotbalisté mají dál převahu, tlačí se do zakončení, ale nemohou se prosadit.

59
    ze hřiště odchází Jakub Zeman, přichází Lukáš Hruška.

55
    Souboje o balon se odehrávají především na polovině hrací plochy, mnoho šancí k vidění není a sledujeme klidnější pasáž hry.

53
    Domácí fotbalisté se krátce po začátku druhého poločasu dostávají do vedení a Hradec to bude mít dnes těžké.

53
    Domácí celek se dostává do vedení, prosazuje se po rychlé akci TOMÁŠ MATĚJKA.

52
    Hostující tým si zkoušel vypracovat zajímavou střeleckou pozici, ale akci ukončil sudí, píská se a mává ofsajd. Hradec následně vybojoval autové vhazování a pokračovat v útočné akci.

49
    Domácí celek se po rychlé akci propracoval do střelecké pozice, ale zakončení nevyšlo podle představ.

46
    Zápas pokračuje druhým poločasem a na výraznější střeleckou příležitost čekáme.

46
    ze hřiště odchází David Štrombach, přichází Patrik Kavalír.

46

45+2

45
    Hradec Králové se dostal do ofsajdu. hrát tak mohou domácí fotbalisté..

45
    Začala poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut bude sudí nastavovat.

44
    Žlutá karta pro tým SK Zápy (Nikita Chroljonok).

43
    Zápy vybojovaly volný kop na útočné polovině, ale obrana si celkem snadno dokázala s akcí poradit.

40
    Zápy kombinují na své polovině a vyhlíží příležitost propracovat se do zakončení. Obrana Hradce je však hodně pozorná, to se už dostáváme do čtyřicáté minuty zápasu.

39
    Další rohový kop pro domácí, ale ani nyní nemusel brankář Čábelka zasahovat.

37
    Žlutá karta pro tým FC Hradec Králové B (Jakub Zeman).

36
    Zápy budou rozehrávat další rohový kop. Centr se snesl před branku, ale královehradecká obrana si dokázala poradit.

35
    Deset minut hry nás dělí od konce prvního poločasu. Fotbalisté domácího klubu mají územní převahu, ale těžko se dostávají do zakončení.

35
    Stále platí bezbrankový stav šesti rohovým kopům navzdory.

33
    Zápy rozehrávaly rohový kop, následovalo zakončení z dobré pozice, ale míč se mezi tři tyče nevešel. Vykopávat bude brankář Hradce.

31
    Domácí celek po půlhodině hry vybojoval volný kop. Centr se snesl před branku, a pak si už dokázala poradit obrana.

30
    Hradec Králové se propracoval k zakončení, které bylo hodně nepovedené. Míč míří mimo branku, a tak bude rozehrávat brankář Záp.

30
    Hradec vhazuje na polovině hrací plochy, ale Zeman musel vrátit míč na polovinu svého celku.

27
    Domácí se delší čas usadili na polovině soupeře, ale jejich pokus o střelecký pokus nebyl přesný.

25
    Mnoho fotbalové krásy momentálně fotbalisté ani jednoho celku nenabízí divákům.

23
    Po nepřesném zakončení domácích bude rozehrávat od své branky gólman Čábelka.

22
    Bez dlouhé přípravy se hostující celek dostal k zakončení, ale jeho rána byla zblokovaná domácí obranou.

20
    Další rohový kop pro Zápy, centr se snesl před branku, ale obrana Hradce si snadno dokázala poradit.

18
    Zápas nabídl tři rohové kopy, domácí měli dva, hosté jeden. K výraznější šanci to však nevedlo ani na jedné straně.

16
    Souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy, ani jeden celek nechce chybovat.

14
    Na konci 14. minuty se do střelecké pozice dostal hostující celek, ale brankář Řehák se vyznamenal. Akce hostů nebyla přesná.

12
    Domácí hráči si počínali nedovoleně, a tak mohou hrát fotbalisté Hradce. Ti následně ale přišli o míč, a tak se směr hry otáčí.

11
    Hosté vybojovali rozehrávku na útočné polovině, ale nevyšla podle představ, a tak mohou hrát domácí.

10
    Deset minut hry je pryč a na nějakou výraznější příležitost v tomto zápase zatím čekáme.

9
    Hradečtí fotbalisté se po akci středem dokázali propracovat do střelecké pozice, rána byla zblokovaná, a tak je z toho rohový kop.

7
    Po klidnější pasáži hry se hosté pokoušeli dostat do zakončení, ale akci zastavil ofsajd. Rozehrávat tak bude domácí obrana na své polovině.

3
    Domácí fotbalisté jsou v úvodu zápasu aktivnější, snaží se vypracovat si střelecké pozice, ale obrana Hradce je pozorná.

1
    Hostující celek vybojoval na útočné polovině rozehrávku, následně se dostal do zakončení, ale obrana si dokázala poradit.

1

SK Zápy: Řehák – Woltek, Duben (C), Stropek, Eliáš, Zbrožek, Kocourek, Mareš, Khrolenok, Matějka, Štrombach
    Náhradníci: Durov – Kavalír, Petrlák, Nazarenko, Zoubek, Kubů, Weis
    Trenér: Zdeněk Koukal

FC Hradec Králové B: Čábelka – Baloun, Kadrmas, Mahr (C), Jurčenko, Zeman, Hypšman, Vobejda, Holovatskyi, Šimon, Boniš
    Náhradníci: Hrnčíř – Blažek, Kareš, Hruška, Hampl, Truhelka, Fejgl
    Trenér: Tomáš Šilhavý

Rozhodčí: Glogar – Melichar, Chládek.

Zápy na úvod soutěže vyhrály, porazily Českou Lípu 3:2 a naposledy remizovaly bez branek s Benátkami nad Jizerou. Klub je aktuálně na sedmé pozici ligové tabulky.

Rezerva Hradce Králové je aktuálně v tabulce na deváté pozici. S Ústím na úvod prohrála 0:1, s Baníkem Most-Souš remizovala 3:3 a naposledy porazila Chlumec nad Cidlinou 2:1.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky ČFL. V tomto zápase proti sobě nastoupí SK Zápy a FC Hradec Králové B.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.